Top Baneris

Prie Vilniaus oro uosto „Avia Solutions Group“ vystys „co-living“ projektą (1)

2021 balandžio 4 d.
co living avia 1
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ akcininko ir valdybos pirmininko Gedimino Žiemelio kontroliuojama bendrovė „DG21“ šalia Vilniaus oro uosto jos vystomame „AeroCity“ miestelyje planuoja bendro gyvenimo, vadinamojo „co-living“ projektą.

„Avia Solutions Group“ komunikacijos vadovė Vilma Vaitiekūnaitė sako, kad tai bus erdvė visiems dirbantiems „AeroCity“ – jame įsikūrusių antrinių grupės įmonių darbuotojams bei svečiams.

„Tikslas yra koncentruoti visas paslaugas, kurias mes teikiame savo antrinėmis įmonėmis, čia, Lietuvoje, neretai tai būna ir užsieniečiai, atvykę iš kitų valstybių. Žmonės atvyksta kai kurie savaitei ar dviem, kai kurie gali atvykti metams ir daugiau, tai tas gyvenantis kontingentas iš esmės bus darbuotojai“, – BNS teigė V. Vaitiekūnaitė.

co living avia 3
co living avia 2

Ji neatskleidė investicijų į projektą. Anot grupės atstovės, statybas ketinama pradėti šių metų antrąjį pusmetį, o baigti – 2023 metų antrąjį ketvirtį.

„DG21“ užsakymu įmonės „2 Bricks“ parengtuose projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog B. Karvelio gatvės ir Eišiškių plento sankirtoje ketinama statyti 21,2 tūkst. kv. metrų bendro ploto šešių aukštų pastatą su 600 kambarių. Pirmame jo aukšte bus įrengtos prekybos ir komercinės patalpos, šalia pastato – 220 vietų automobilių aikštelė.

Aplink Eišiškių plentą, Dariaus ir Girėno gatvėje „DG21“ vysto „AeroCity“ rajoną, kur bus daugiau nei 50 tūkst. kvadratinių metrų biurų, viešbučių ir darbuotojų apartamentų kompleksas. Čia jau įsikūrusi grupės būstinė, trečiąjį šių metų ketvirtį bus baigta statyti antra jos dalis, tuo pat metu numatoma baigti viešbučio „Loop Hotel“ rekonstrukciją.

Skelbta, jog čia 2025 metais dirbs ir gyvens daugiau nei 8 tūkst. specialistų, aptarnaujančių grupę visame pasaulyje.

Be to, „DG21“, investuojanti į nekilnojamojo turto projektus, pernai įsigijo Vilniaus „Siemens“ ir Panevėžio „Cido“ arenas valdančias įmones bei bilietų platinimo bendrovę „Tiketa“. G. Žiemelis vasarį teigė, kad buvusios „Siemens“ arenos, pervadintos į „Avia Solutions Group“ areną, rekonstrukcija gali kainuoti apie 10 mln. eurų.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Plius+

    2021-04-06, 0:38  

    Gerai, nes ta Vilniaus dalis prie oro uosto atrodo atsilikusi. Ten tokie projektai reikalingi.

Rekomenduojami video