Top Baneris

Prie Vakarinio aplinkkelio statomam prekybos centrui – 20,4 mln. eurų paskola

2021 sausio 12 d.
IFC esk 10057
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Bankas „Luminor“ skolina 20,4 mln. eurų naujo prekybos centro greta Vakarinio Vilniaus aplinkkelio projektą įgyvendinančiai  „GB Group“. Plėtotojas į Šiaurės vakarinėje sostinės dalyje statomą  32 tūkst. kvadratinių metrų ploto kompleksą iš viso investuos 35 mln. eurų. 

Pagrindiniai centro nuomininkai jau aiškūs – 7 tūkst. kvadratinių metrų užims parduotuvė „Maxima“, o 13,4 tūkst. kvadratinių metrų plote įsikurs namų apyvokos daiktų bei statybos ir apdailos medžiagų parduotuvė „Ermitažas“. Greta šių didžiųjų nuomininkų įsikurs kitos būtiniausias prekes ir paslaugas siūlančios įmonės. 

„Vakarinis aplinkkelis tampa reikšminga miesto gyvenimo arterija, kurios prieigos pamažu užsipildo svarbiais verslo ir prekybos objektais. Visai neseniai „Luminor“ paskelbė apie parduotuvių miestelio „Vilnius Outlet“ finansavimą, šiandien mes pranešame apie susitarimą su šiaurinėje aplinkkelio dalyje realizuojamo projekto kūrėjais „GB Group“. Nors prekybos sektorius ir komercinio NT nuomos rinka laikomi pažeidžiamais, pagrindiniai objekto nuomininkai veikia maisto prekių ir namų apyvokos prekių rinkoje. Būtent šie segmentai demonstruoja atsparumą pandemijos ir karantino inspiruotiems vartotojų elgesio pokyčiams“, – sakė Gediminas Kesminas, „Luminor“ nekilnojamojo turto projektų vadovas. 

IFC esk 10033

Pasak jo, „Luminor“ su „GB Group“ sėkmingai bendradarbiauja daugiau nei 5 metus ir šis projektas dar kartą demonstruoja plėtotojų gebėjimą teisingai įvertinti besikeičiančią aplinką ir pasverti riziką imantis didelės apimties projektų. 

„Tai didelis projektas, kurį įgyvendinti padeda ilgalaikė ir sėkminga partnerystė su banku „Luminor“. Procesas po ilgo ir kruopštaus pasirengimo startavo sėkmingai, todėl tikimės, kad darbai ir toliau vyks pagal planą, – pažymėjo „GB Group“ projektų vadovė Živilė Žygienė. – Jau kurdami šio prekybos centro koncepciją apsisprendėme nestatyti dar vieno pramogų centro, o orientuotis į būtiniausias prekes ir paslaugas, patogų ir greitą apsipirkimą. Pasaulį užgriuvus pandemijai ir su tuo susijusiems pokyčiams, suprantame, kad tai buvo teisingas sprendimas ir tikimės, jog sėkmingas projekto užbaigimas sutaps su pandemijos  pabaiga, kuomet visi galėsime lengviau atsikvėpti įveikę neeilinius iššūkius ir gyvenimas grįš į įprastą ritmą.“ 

Prekybos centre bus įrengtos 600 vietų automobilių stovėjimo vietų aikštelės, plėtotojai ketina įrengti patogią privažiavimo kelių infrastruktūrą, pastatyti viaduką.

Prekybos centras turėtų pradėti veikti kitų metų pradžioje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video