Top Baneris

Pradedamas trečiasis daugiabučių namų gyvenvietės „LightHouse“ etapas

2016 rugpjūčio 16 d.
„MG Valdos“ vizual.
„MG Valdos“ vizual.

Nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovė „MG Valda“ paskelbė pradedanti trečiąjį daugiabučių namų gyvenvietės „LightHouse“ etapą. Šio etapo daugiabučių išskirtinumas – ant stogų įrengtos žaliuojančios terasos. Projekto investicijos sieks 14 mln. eurų.

Pietų Europos ar Skandinavijos šalyse jau kuris laikas vyrauja tradicija ant gyvenamųjų pastatų stogų įrengti poilsio erdves. Lietuvoje toks sprendimas – vienas pirmųjų gyvenamųjų namų projektuose.

„Pastebime tendenciją ir Lietuvoje, kad gyventojams atsiranda poreikis išnaudoti unikalias erdves, kurios leidžia mėgautis išskirtiniu komfortu. Poilsio erdvės ant stogo suteikia unikalią galimybę ne tik kartu praleisti laisvalaikį, pailsėti, bet ir gėrėtis Vilniaus panorama. Lietuvoje tokia praktika dar nėra įprasta, tačiau matydami, kaip kaimynai puikiai išnaudoja kiemo erdves, nusprendėme gyventojams sukurti papildomų galimybių mėgautis savo namų aplinka“, – teigė „MG Valdos“ pardavimų skyriaus vadovas Mantas Umbrasas.

Terasas planuojama padalyti į tris skirtingas zonas. Vienoje jų gyventojai galės užsikurti grilį ir auginti prieskoninius augalus, žaliosios zonos bus skirtos bendrauti, o atsikvėpti po dienos darbų – poilsio zonos.

Projekto architektas Remigijus Bimba siekė suderinti estetinius ir praktinius architektūros elementus. „Kiekvienas projektas yra savitas savo architektūrine linija. Reikia labai gerai įvertinti aplinką, kurioje kažką ruošiamasi statyti, norint visapusiškos integracijos ne tik su jau suformuota aplinka, bet ir esančia aplinkine infrastruktūra. Projekto „LightHouse III“ namai pasižymės estetiniu lengvumu ir visais žmogaus gyvenimo komfortui reikalingais sprendiniais“, – teigia architektų bendrovės AKG vadovas.

2017-ųjų antrąjį ketvirtį pirkėjams bus pasiūlyti 256 butai.

„MG Valdos“ inf.

Komentarai