Top Baneris

Pradedamas statyti paskutinis Šančių kareivinių konversijos etapas (2)

2023 kovo 27 d.
J13 nauji vizualizacijos scaled
Architektų biuro „G. Natkevičius ir partneriai“ vizualizacija
Pasidalykite straipsniu

NT plėtros ir statybų bendrovė „Avadi“ pradėjo paskutinių dviejų „Juozapavičiaus 13“ konversijos projekto daugiabučių statybas Kauno Šančių rajone. Beveik 10 mln. Eur vertės projektą ketinama užbaigti 2024 m. pradžioje su pilna apdaila, rašoma pranešime spaudai.

Prestižinės klasės daugiabučiai išsiskirs 3–3.3 m aukščio lubomis ir 2,3 m aukščio butų durimis, erdviais balkonais ir laiptinėmis, prie individualios apskaitos prijungtu padidintos galios elektros įvadu kiekvienai automobilio statymo vietai su galimybe įsirengti įkrovimo stotelę, prabangiais fasado elementais ir apdailos detalėmis. Kaip ir visą „Juozapavičiaus 13“ konversijos projektą, paskutinius jo daugiabučius projektavo architektų biuras „G. Natkevičius ir partneriai“.

Iš viso dviejuose pastatuose numatyti 84 butai, kurių plotas sieks 25–98 kv. m., o kiekvieno namo pirmame aukšte bus įrengtos 300 kv. m ploto komercinės patalpos. Būstų pardavimo kaina su PVM siekia 2800–3200 Eur/kv. m, o jau dabar projekte rezervuota 19 butų. Daugiabučiuose bus ir 84 vietos požeminėje stovėjimo aikštelėje su elektros įvadu, 17 antžeminių stovėjimo vietų ir 32 sandėliukai.

Statybas leidžiančius dokumentus vystytojas gavo šių metų sausio pabaigoje ir jau pradėjo pamatų liejimo darbus.

UAB „Avadi“ vadovas Valdas Eidukas teigia esąs įsitikinęs projekto sėkme nepaisant sulėtėjusios rinkos. Pasak jo, bendrovės taip pat išplėtotuose ankstesniuose konversijos Šančiuose etapuose visi būstai buvo greitai išparduoti, jų vertė pakilusi bent 2,5 karto, o pats rajonas iš esmės atgijo. 

„Tai projektas aukštesnes pajamas gaunantiems žmonėms, didžioji jų dalis būstą perka savo pinigais. Jau iš preliminarių sutarčių matome gerą paklausą. Apskritai Šančiai iš tam tikros užmaršties per du dešimtmečius tapo vienu patraukliausių Kauno rajonų – netoli centro, supamu Nemuno vingių, su visa infrastruktūra ir be transporto kamščių“, – sako V. Eidukas.

Šančių konversija 2017 m. buvo apdovanota Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos pagrindiniu prizu „Už darnią plėtrą“, o 2021 m. išrinkta „Geriausiu iš geriausių“ savo gyvavimo laikotarpio NT projektu. Teritorijoje jau kurį laiką veikia mokykla, darželis, prekybos centras, sporto klubas ir įmonių biurai.

Architektų biuro „G. Natkevičius ir partneriai“ vizualizacija


Pasidalykite straipsniu
  Komentarai
  • Kaunas

   2023-07-04, 21:42  

   Prabangūs butai,bet langai žiūri vienas į kitą!

  • Nuomonė

   2023-04-02, 15:40  

   Mano nuomone, vaizdingame Kauno Šančių rajone turėtų rastis aukštesnės kokybės architektūra. Dabar susidaro įspūdis,kad galima kūrybinių idėjų stoka trukdo tai padaryti. Gal tokiems projektams parengti reikėtų rengti atvirus architektūrinius konkursus? Tokia mano nuomonė.

  Rekomenduojami video