Top Baneris

Pradedamas paskutinis NT projekto „135“ etapas

2016 lapkričio 18 d.
NT projektas „135“. „Eikos“ vizual.
NT projektas „135“. „Eikos“ vizual.

Nekilnojamojo turto plėtotoja – bendrovė „Eika“ – Žalgirio gatvėje pradėjo B korpuso gyvenamojo namo statybas. Šios statybos – paskutinysis NT projekto „135“ etapas. Darbus, pradėtus šį mėnesį, planuojama užbaigti kitąmet, gruodį.

B korpuse suprojektuoti 52 butai, vidutinis buto plotas – 53 kv. m, o butų kainos svyruoja nuo 50 tūkst. iki 200 tūkst. eurų. NT projektas „135“ Žalgirio gatvėje skirtas žmonėms, kuriems priimtinas veržlus miesto gyvenimas. „Projektas patrauklus ir gyvenimui, ir investicijai. Žalgirio gatvė, kurioje plėtojamas „135“ projektas, šiuo metu yra bene labiausiai besikeičiančių miesto gatvių, pradedant naujais verslo centrais, gyvenamųjų namų objektais, baigiant japonišku sodu ir viešąja infrastruktūra“, – teigia „Eikos“ plėtros direktorius Martynas Žibūda.

Bendrovė „Eika“ pirmoji Lietuvoje pradėjo taikyti ir toliau noriai renkasi surenkamojo gelžbetonio technologiją. Pasak M. Žibūdos, gelžbetonio naudojimas šių dienų statyboje svarbus privalumas, jis padeda išvengti neigiamos aplinkos (orų) įtakos ir žmogiškųjų klaidų, mat sienos paruošiamos gamykloje, o statybų aikštelėje tik surenkamos. „Esame tikri, kad ši, puikiai pasitvirtinusi trisluoksnio surenkamojo gelžbetonio technologija, pateisins naujakurių lūkesčius ir projekte „135“, – komentavo „Eikos“ atstovas.

Naujojo gyvenamojo namo B korpuso statybos kainuos apie 2,8 mln. eurų. Projekte suprojektuoti 1–5 kambarių butai su balkonais ar erdviomis terasomis, o trys projekto korpusai formuoja uždarą vidinį kiemą – jaukią erdvę bendravimui ir aktyviam bei pasyviam poilsiui.

Į D korpusą pirmieji naujakuriai kelsis kitąmet vasario mėnesį, o į C korpusą – kovo mėnesį. Minėtuose korpusuose šiuo metu vyksta vidaus apdailos darbai.

Komentarai