Top Baneris

„Pon.Bike“ atstovai patvirtino gamyklos statybos Kėdainiuose ketinimus

2022 balandžio 8 d.
Pon.Bike dviračių gamykla Kėdainiuos

Metų pradžioje buvo pranešta, kad lyderio pozicijas pasaulyje užimanti dviračių įmonė „Pon.Bike“ 2024 metais planuoja Kėdainiuose atidaryti naują gamyklą. Į Kėdainius atvykę investuotojai patvirtino savo ketinimus.

Naujojo gamybos centro pajėgumai sieks iki 600 000 dviračių per metus, kurie bus gaminami įmonės sąraše esantiems aukščiausios kokybės prekių ženklams, tarp kurių „Gazelle“, „Kalkhoff“, FOCUS ir „Urban Arrow“. Per pirmuosius trejus veiklos metus „Pon.Bike“ tikisi pasamdyti maždaug 300 žmonių, o ateityje šis skaičius galėtų išaugti iki 500.

Balandžio 7 d. į Kėdainius atvykę investuotojai patvirtino savo ketinimus. Pasak A. Klangausko, naujoji gamykla, kuri bus šiuolaikiška ir moderni, turėtų tapti Kėdainių laisvosios ekonominės zonos vizitine kortele.

Patyrę dviračių gamintojai sakė, jog panašią gamyklą maždaug prieš mėnesį atidarė Vokietijoje, tad puikiai žino, kaip projektą įgyvendinti kuo sėkmingiau. Pasak „Pon.Bike“ atstovų, jei nekils kokių kliūčių, pirmieji darbai turėtų būti pradėti jau šiųmetės vasaros viduryje. Anot jų, gamykla turėtų būti pastatyta ir įrengta kitų metų pabaigoje, o 2024 metų pradžioje joje jau turėtų būti surenkami dviračiai.

 

Šaltinis: Kėdainių savivald.

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]
    Komentarai