Top Baneris

Pokyčiai „Ober-Haus“ vadovybėje

2014 liepos 1 d.
Pasidalykite straipsniu

Nuo liepos 1 dienos nekilnojamojo turto paslaugų bendrovės „Ober-Haus“ vadovu paskirtas Remigijus Pleteras, generalinio direktoriaus pareigose pakeisiantis Vytą Zabilių. 15 metų kompanijai vadovavęs V. Zabilius trauktis iš įmonės vadovo posto nusprendė pats. Tiesa, jis išlieka „Ober-Haus“ valdybos pirmininku bendrovės valdymo struktūroje.

„Ateina momentas, kada labai aiškiai suvoki, kad tavo misija čia atlikta. Žmogus negali nustoti tobulėjęs ir kaip asmenybė, ir kaip specialistas. Reikia žengti tolyn, priimti naujus iššūkius, praturtinti savo patirčių kraitį naujais išbandymais. Todėl pagrindinius akcentus dėlioju nuosavo verslo kryptimi, kuri driekiasi naujų investicinių nekilnojamojo turto projektų įgyvendinimų ir jų plėtros linkme“, – sakė V. Zabilius. „Įmonė yra dinaminis mechanizmas – ji nuolat kinta, keičiasi, pulsuoja rinkos ritmu. Ją būtina „maitinti“ naujomis idėjomis, formuluoti perspektyvius tikslus ir užduotis. Todėl šie pokyčiai yra logiški ir labai savalaikiai“, – priduria V. Zabilius.

Remigijus Pleteras

Remigijus Pleteras

Naujai paskirtas vadovas Remigijus Pleteras „Ober-Haus“ įmonėje karjerą pradėjo prieš 9 metus. 2005-2009 metais NT specialistas vadovavo Būsto departamentui bei bendrovės padaliniui Ukrainoje. Nuo 2009 metų buvo paskirtas generalinio direktoriaus pavaduotoju ir įmonės valdybos nariu. „Įmonės veiklos principai išlaikys tęstinumą – pagrindinis dėmesys ir investicinis srautas nukreiptas į teikiamų paslaugų kokybę ir profesionalumą, į ekspertų, atstovaujančių „Ober-Haus“ vardui, kvalifikacijos kėlimą ir tobulėjimą, motyvacinės sistemos gerinimą. Taip pat bus gryninama ir plečiama atskirų įmonės struktūrinių vienetų bei teikiamų paslaugų sistema“, – apie artimiausius veiklos planus dalinasi R. Pleteras.

Šiuo metu ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Vadovų studijose ir mokymuose magistrantūrą studijuojantis R. Pleteras priduria, kad „Ober-Haus“ kaip ėjo taip ir toliau eis ne paprasto paslaugų teikėjo keliu, o eksperto, valdančio ir apdorojančio naujausius informacijos srautus, teikiančio pagrįstas išvadas visuomenei ir klientams“.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video