Top Baneris

Po vienu stogu – ir dirbti, ir mokytis

2018 kovo 26 d.
„PixelHUB“
Pasidalykite straipsniu

Kaune prigijusi netradicinių biurų erdvių idėja plėtojasi – atsirado dar viena vieta, kurioje galės susiburti ar idėjomis dalytis įvairių kūrybinių profesijų atstovai.

300 kvadratinių metrų plote suformuota 30 darbo vietų. Didžiausias „PixelHUB“ išskirtinumas – erdvi fotostudija su modernia įranga ir specializuota infrastruktūra fotografams ir kitų „su pikseliais“ dirbančių sričių atstovams teikianti plačių galimybių veiklai ir kūrybai.

Fotostudiją galima lengvai paversti posėdžių ar mokymų erdve, šalia bendros biuro erdvės įrengti ir susikaupimo kambariai individualiam darbui. Netoliese – patogi automobilių aikštelė, sporto klubas, yra sandėlis. O kadangi kūrybinių profesijų atstovų darbo laikas neretai netradicinis, patalpose įrengta virtuvėlė ir poilsio kambarys.

„Bendradarbystės erdvės esmė yra tarpasmeninis kontaktas. Lietuvoje nėra kitos tokios erdvės, specialiai pritaikytos medijų specialistams. Darbas netradiciniame biure yra tik viena veiklos pusė. Greta esančioje studijoje vykstanti kūrybiška veikla, mokymai – neatsiejama šios erdvės dalis. Kuriame bendruomenę, kuri dalytųsi žiniomis, megztų ryšius, vieni iš kitų mokytųsi ir dirbtų drauge“, – komentavo vienas „PixelHUB“ bendradarbių, lektorius Gytis Dovydaitis.

Idėją sukurti būtent medijų specialistams skirtą netradicinę darbo erdvę projekto bendraautoriai fotografė Inga Valiuvienė ir verslininkas Laimis Inokaitis puoselėjo seniai. „PixelHUB“ visai komandai tapo dideliu ir smagiu iššūkiu, kuriam prireikė ne tik investicijų, bet ir ilgų apmąstymų, įvairių paskirčių erdvių derinimo, tinkamiausio inventoriaus bandymų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video