Top Baneris

Po nesėkmingų aukcionų Vilnius Tech pastatų kainą mažina 1,5 mln. eurų

2021 spalio 15 d.
vilnius tech
Vilnius Tech nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Jau du kartus neįvykus Vilniaus Gedimino technikos universiteto (Vilnius Tech) skelbtiems pastatų komplekso Vilniuje, J. Basanavičiaus gatvėje, aukcionams, universitetas mažina jo kainą nuo 15,1 mln. iki 13,6 mln. eurų ir lapkritį rengia naują aukcioną.

„Dviejuose aukcionuose (liepą ir rugsėjį – BNS) niekas neužsiregistravo ir nepanoro įsigyti“, – BNS teigė universiteto Ūkio direkcijos direktorius Mindaugas Ignatavičius.

Lapkričio 18-19 dienomis vyksiančiame aukcione bus parduodamas 7,6 tūkst. kv. metrų bendro ploto aštuonių pastatų kompleksas. Pradinė jo kaina dabar siekia 13,59 mln. eurų.

M. Ignatavičiaus teigimu, kompleksas sulaukė nemažo rinkos susidomėjimo: „Taip, domėjosi ir nemažai domėjosi, bet galbūt tik kaina buvo tas ribojimas, kodėl neįsigijo“.

1,1 ha ploto teritorijoje galima vystyti gyvenamosios ar kitos paskirties projektus. Parduodamu kompleksu universitetas naudosis iki 2022 metų pabaigos, o po to persikels į naujus korpusus Saulėtekyje, į kuriuos investuos 32 mln. eurų.

Naujus Mechanikos, Elektronikos ir Transporto inžinerijos fakultetų korpusus stato konkursą laimėjęs Panevėžio statybos trestas.

Aukcionus rasite čia.

 

Šaltinis: BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video