Top Baneris

Plastikinių langų privalumai

2023 rugsėjo 18 d.
plastikiniu langu privalumai
Pasidalykite straipsniu

Norint gyventi jaukiuose, saugiuose ir šiltuose namuose, reikia pasirinkti visas šias savybes užtikrinančius langus. Nors jų pasirinkimo įvairovė yra itin plati, kone populiariausiu pasirinkimu tampa plastikiniai langai. Ir tikrai ne be priežasties – tokio tipo gaminiai gali pasiūlyti daugybę naudingų privalumų. Šį kartą aptarsime pagrindinius iš jų.

Ilgaamžiškumas

Bet kokie langai yra nemaža investicija, todėl norisi, kad ji būtų ilgalaikė ir greitu metu nereikėtų galvoti apie pokyčius. Jeigu pasirinksite plastikinius langus, to daryti Jums tikrai nereikės – jų konstrukcijų nepaveikia UV spinduliai ir kiti aplinkos veiksni, todėl jos ilgus metus atrodo kaip naujos. Šie langai nepūs, nerūdys ir kitais būdais nesideformuos. Be to, jiems neprireiks didelių pirminių išlaidų.

Energijos efektyvumas

Šio tipo langai yra žinomi dėl puikios šilumos izoliacijos. Dažniausiai jie yra aprūpinti bent keliais stiklo paketais, kurie, kartu su kokybiškomis tarpinėmis, padeda sumažinti prarandamą šilumą ir taip pat energijos sąnaudas. Toks jų sandarumas užtikrina, kad be jokių papildomų pastangų patalpoje vasarą bus vėsiau, o žiemą – šilčiau. Tai reiškia, kad abiem sezonais galėsite sumažinti išlaidas, kurias reikia paskirti šildymui ar kondicionavimui.

Gera garso izoliacija

Prieš tai minėtas sandarumas leidžia džiaugtis dar vienu privalumu – gerai izoliuojama ne tik šiluma, bet aplinkos triukšmas. Šiuo atveju didesnis stiklo plokščių skaičius ir vėlgi lemia geresnius rezultatus. Pavyzdžiui, jeigu jos yra dvigubos, sulaikoma apie 80 procentų iš aplinkos sklindančio triukšmo. Kitaip tariant, plastikiniai langai leis mėgautis kur kas jaukesne, ramesne namų aplinka.

Paprasta priežiūra ir patogus naudojimas

Tokių langų rėmų nereikės lakuoti, dažyti ar kitaip rūpintis jų išvaizda – pakaks nuvalyti juos švelnia šluoste ar muiluotu vandeniu, tad šie procesai nepareikalaus nei daugybės laiko, nei Jūsų pastangų. Daugeliui patinka ir patogus jų naudojimas, kadangi plastikiniai langai dažniausiai gali atsidaryti keliais skirtingais būdais. Be pilno jų atvėrimo, galima rinktis lango pasvirimą į vidų, taip užtikrinant lengvą oro cirkuliaciją, tačiau apsaugant patalpas nuo lietaus. Taip pat galima rinktis mikrovėdinimą, kuomet oro patekimui yra paliekamas mažas tarpelis.

Saugumas

Tokių langų konstrukcija yra tvirta ir lengvai neįveikiama ilgapirščiams, tačiau galima rinktis ir papildomus, dar didesnį saugumą užtikrinančius sprendimus. Pavyzdžiui, užrakinamas ar mygtuką turinčias langų rankenas – jos bus naudingos ir tuo atveju, jeigu namuose yra mažų vaikų. El. parduotuvėje Pigu.lt langų rankenos pasižymi plačiu pasirinkimu – čia turėtumėte surasti sau tinkamas.

Estetiška išvaizda

Plastikinių langų dizainas yra pakankamai neutralus, todėl jis lengvai susilieja su bet kokia aplinka – tokius gaminius galėsite pritaikyti tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus namuose. Dažniausiai konstrukcijos yra baltos spalvos, tačiau reikėtų turėti omenyje, kad plastikas yra dažomas – gamintojai kartais siūlo ir kitų atspalvių variacijas.

Platus pasirinkimas

Plastikiniai langai skiriasi ne tik spalvomis – galima rinktis iš skirtingų dydžių, varstomų ar nevarstomų modelių. Ypač reikėtų atkreipti dėmesį į tokių gaminių šiluminę varžą, profilius ir stiklo paketus – būtent nuo šių niuansų priklauso jų kokybė, suteikiamos galimybės ir netgi kaina. Tačiau iš esmės tinkamus plastikinius langus pavyks surasti nepriklausomai nuo to, kokie bus Jūsų poreikiai ar biudžetas.

Susipažinus su visais šiais privalumais galima dar kartą įsitikinti plastikinių langų nauda, tačiau net neabejojame, kad šį sąrašą Jums pavyks dar labiau išplėsti. Svarbu pasirinkti būtent Jūsų namams tinkančius modelius, tačiau ir tai padaryti nebus sudėtinga.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video