Top Baneris

Pirmąsyk posėdžiavo Kauno regioninė architektūros taryba

2018 sausio 23 d.
Gražina Janulytė-Bernotienė
Gražina Janulytė-Bernotienė. KTU nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sausio 19-ąją pirmą kartą susirinko Kauno regioninė architektūros taryba (toliau – RAT). Pirmininke išrinkta Gražina Janulytė-Bernotienė. Tarybai sekretoriaus Snieguolė Surblienė.

Pasak Kauno RAT pirmininkės G. Janulytės-Bernotienės, pagrindinis RAT veiklos tikslas – vertinti Lietuvos architektūros kokybę. „Lietuvos piliečiams duotas nuolat kintantis, brangiausias turtas – Lietuvos kraštovaizdis. O mūsų – architektų ekspertų – pareiga yra architektūros, kaip sudedamosios kraštovaizdžio dalies, stebėjimas, vertinimas, saugojimas. RAT taip pat jungia architektų veiklą su valstybės ir savivaldybės institucijų veikla, atstovauja bendruomenių interesams. Labai svarbu, kad spręsdami problemas šiandien, galvotume apie ateities perspektyvas. Tikiu, kad sąžiningai dirbdami kartu, tobulėdami žiniomis ir bendravimu, sulauksime teigiamų poslinkių Lietuvos architektūros padangėje“, – teigia pirmininkė.

Posėdžio metu nutarta inicijuoti dviejų klausimų nagrinėjimą: dėl tilto per Nemuno ir Neries santakos slėnį Kaune projektavimo (pagal prof. J. Minkevičiaus pateiktą informaciją) ir dėl Vienybės aikštės projektinių sprendinių (pagal L. Tuleikio pateiktą informaciją).

Architektų rūmų inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video