Top Baneris

„Pinotex Stay Clean“ kuria naują medienos apsaugos standartą

2021 gegužės 22 d.
medine statyba dazai medienai pinotex
Vienas iš pasirinkimų – „Pinotex Wood Paint Extreme“.
Pasidalykite straipsniu

Dažų, paviršiaus apdailos medžiagų gamintojas „AkzoNobel“ Baltijos šalių rinkose pristato unikalią savaiminio valymosi technologiją „Pinotex Stay Clean“. Pasitelkus analogų neturinčią technologiją sukurti du ilgaamžiai medienos apsaugos produktai: pusskaidrė medienos apsaugos priemonė „Pinotex Extreme Lasur“ ir dengiamieji medienos dažai „Pinotex Wood Paint Extreme“.

Savaime nuo nešvarumų nusivalanti technologija

„Stay Clean“ technologija pasižymi hidrofilinėmis savybėmis – gaminių sudėtyje yra silicio dalelių, kurios leidžia vandeniui įsigerti į paviršinius dažų dangos sluoksnius, patekti po nešvarumais ir juos sudrėkinti. Kuomet ant dažų paviršiaus patenka vanduo, išbrinkę nešvarumai atšoka ir lengvai nusiplauna – tokiu būdu paviršius savaime išsivalo. Svarbus aspektas yra tas, kad silicio dalelės neleidžia vandeniui patekti į gilesnius dažų paviršiaus sluoksnius, tik į paviršinį, todėl patikimai apsaugomas medinis paviršius.

Novatoriška „Stay Clean“ technologija leidžia ilgam pamiršti rūpesčius: užtikrina švarų dažų paviršių ir padidina dažų dangos ilgaamžiškumą, palengvina įvairių medinių statinių eksploatavimą ir priežiūrą. Šie medienos apsaugos produktai yra naudojami norint išlaikyti geriausią įvairių lauko statinių iš medienos paviršiaus būklę.

Medienos apsaugos priemonės apsaugo net iki 16-os metų

„Pinotex Extreme Lasur“ – pirmos klasės atsparumo vandeninė pusskaidrė medienos apsaugos priemonė. Gaminys padengia paviršių pusiau matine elastinga, nešvarumus atstumiančia ir ilgaamže apsaugine plėvele, kuri neskilinėja ir nesilupa. Taip pat gaminio sudėtyje – veikliosios medžiagos su UV spindulių filtru bei saugančios dažytą medieną nuo pelijimo. Pažangi technologija ir tinkamas paviršiaus paruošimas ir sisteminis apdorojimas (įmirkymas ir apdailos priemonė) užtikrina, kad ši apsauginė priemonė medieną nuo atmosferos poveikio saugos net iki 12 metų.

pinotex medienos dazai medine statyba extreme lasur
„Pinotex Extreme Lasur“

„Pinotex Wood Paint Extreme“ – itin patvarūs vandeniniai, savaime nuo nešvarumų nusivalantys medinių fasadų dažai. Gamintojas siūlo plačią atspalvių paletę, kurią galima pritaikyti bet kokioms dizainerio idėjoms įgyvendinti. Elastingi, atmosferos poveikiui atsparūs medienos dažai gretai džiūsta ir gerai padengia medinį paviršių, o specialiosios veikliosios medžiagos apsaugo medieną nuo pelijimo. Gerai paruoštas ir sistemiškai apdorotas paviršius (įmirkymas, gruntavimo dažai bei 2 dažų sluoksniai) užtikrins ilgalaikę, net iki 16 metų apsaugą.

pinotex wood paint extreme pinotex extreme lasur dazai medienai
medine statyba dazai medienai pinotex

Šios medienos apsaugos priemonės yra tinkamos visiems vertikaliems paviršiams iš medienos: fasadams, tvoroms, sandėliukams ir kitiems lauko statiniams. Gamintojas rekomenduoja atkreipti dėmesį į tinkamą paviršiaus paruošimą ir apdorojimą – apdorojamas medinis paviršius turi būti švarus, kokybiškas ir nepažeistas grybinių ydų.

Taip pat labai svarbu, kad paviršius būtų apdorojamas sistemiškai, nepraleidžiant nei vieno etapo – įmirkant, gruntuojant, dažant dviem apdailos dažų sluoksniais – ir laikantis apdailos priemonės techniniame aprašyme pateikto minimalaus džiūvimo laiko bei kitų nurodytų sąlygų. Nuoseklus rekomendacijų laikymasis užtikrins tai, kad mediniai paviršiai daugelį metų išlaikys savo geriausią išvaizdą ir atrodys tarytum nauji.

„Pinotex“ yra tarptautinio koncerno „AkzoNobel“ prekinis ženklas gyvuojantis beveik 60 metų ir yra žinomiausias Lietuvoje (remiantis 2020 metais atliktu Kantar tyrimu). „AkzoNobel“ koncernas teikia ypatingą reikšmę medienos apsaugai ir orientuojasi į palankesnius aplinkai gaminius: pirmiausia kuria vandeninius produktus, kurių lakiosios sudedamosios dalys yra daugiausia iš vandens. „Pinotex“ asortimentas nuolat papildomas įvairiais novatoriškais, ilgaamžiais, itin efektyviai saugančiais medinius paviršius. 

1 1 1


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video