Top Baneris

„Pigu“ Vilniuje atidarė didžiausią tinklo parduotuvę

2021 rugpjūčio 20 d.
pigu.lt parduotuve
BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Elektroninės prekybos grupė „Pigu“, atidariusi didžiausią tinklo  parduotuvę Lietuvoje, sako artimiausiu metu planuojanti atidaryti dar 3-4 tokius prekybos taškus Baltijos šalyse ir Suomijoje.

„Pigu“ ketvirtadienį Vilniuje, Laisvės prospekte, atidarė didžiausią savo fizinę parduotuvę. Jos plotas siekia apie 7 tūkst. kv. metrų, o vien prekybinis plotas – iki 1 tūkst. kv. metrų. Į ją „Pigu“ investavo apie 2 mln. eurų.

Bendrovės vadovas Dainius Liulys sako, kad tokias parduotuves ketinama atidaryti kituose didžiuosiuose Lietuvos ir kitų Baltijos šalių miestuose, taip pat Suomijos sostinėje Helsinkyje.

„Šiuo metu mes paraleliai įgyvendiname gal 3-4 projektus, šis pirmasis projektas yra testinis“, – parduotuvės atidarymo renginyje sakė D. Liulys.

Anot jo, naujoji parduotuvė yra maždaug tris kartus didesnė nei kitos „Pigu“ parduotuvės. Planuojama, kad per dieną joje bus atsiimama maždaug 2-3 tūkst. prekių, o kalėdiniu laikotarpiu – iki 10 tūkst.

atidaryta nauja pigult parduotuve 611e14b1c5d88
Naujosios Pigu.lt parduotuvės plotas 900 kv.m – tai tris kartus didesnė erdvė už prieš tai buvusią parduotuvę.

„Mes pasirinkome šią vietą, nes ateiname arčiau žmonių, ateiname į gyvenamuosius rajonus. Kitų prekybininkų parduotuvės čia yra labai sėkmingos ir šį tašką pasirinkome būtent dėl šios priežasties, kad žmonės galėtų lengvai pasiekti šią parduotuvę“, – sakė D. Liulys.

Pasak „Pigu“ vadovo, parduotuvėje ir sandėlyje dirbs apie 100, biure – apie 300 žmonių, darbo vietos biure turėtų būti užpildytos jau šių metų pabaigoje ar kitų pradžioje, o įmonė jau svarsto, kur galėtų išplėsti sandėlį.

Naująją parduotuvę „Pigu“ atidarė po to, kai kovo mėnesį buvo uždarytas senasis bendrovės prekių atsiėmimo taškas Saltoniškių gatvėje.

Po susijungimo su Estijos „Hobby Hall Group“, grupei priklauso internetinės parduotuvės „Pigu.lt“ Lietuvoje, „Kaup24.ee“ ir „Hansapost.ee“ Estijoje, „220.lv“ ir „Xnet.lv“ Latvijoje bei „Hobbyhall.fi“ Suomijoje.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video