Top Baneris

Perkantiems buitinę techniką – specialisto patarimai

2019 liepos 11 d.
Buitinė technika, Kreditas internetu
Pasidalykite straipsniu

Buitinė technika – kiekvienuose namuose esantys brangesni pirkiniai, be kurių neapsieinama. Šaldytuvas, indaplovė, skalbimo mašina, orkaitė, siurblys ir kitos prekės palengvina kasdienį gyvenimą, sutaupo laiko bei yra neatsiejami nuo patogių ir praktiškų namų. Kadangi tiek elektroninėse, tiek fizinėse parduotuvėse yra siūlomas ypač platus prekių asortimentas, dažnu atveju pasimetama, kurį šaldytuvą, ar kurią indaplovę pasirinkti. Jeigu įsirengiate nuosavą būstą ir kol kas neturite nei vieno buitinės technikos prietaiso – teks gerokai patuštinti kišenes arba kreiptis dėl finansavimo. Kreditas internetu gali tapti galimybe greičiau įsirengti naujus namus ir įsigyti visus būtiniausius daiktus. O kaip nepasimesti pirkinių gausybėje, padės specialisto patarimai.

Skalbimo mašinų yra pačių įvairiausių – kainuojančių pora šimtų eurų ar net tūkstantį. Tačiau ar brangesnė skalbimo mašina užtikrina, kad ši neges ir tarnaus kur kas ilgesnį laiko tarpą? Pasak specialisto, geriausia rinktis vidutinės kainos variantą, kadangi net pačiose brangiausiose mašinose įmontuoti mechanikos ir elektronikos elementai nėra ilgaamžiai. Taip pat ekspertai pataria pirkti naują, o ne naudotą skalbimo mašiną, o pačio skalbimo metu, nesudėti į ją per daug skalbinių – taip drabužiai išsiskalbs geriau ir nebus apkraunami skalbyklės amortizatoriai, neištrūks specialios sagos. Taip pat patariama atkreipti dėmesį į lengvą skalbimo mašinos valdymą, specialias programas, kurios leistų sutaupyti laiko. Pavyzdžiui, jeigu esate skubantis žmogus, daug sportuojantis, kai kurių programų dėka visi drabužiai gali tinkamai išsiskalbti net per 15 minučių.

Renkantis šaldytuvą, numatykite, kiek vietos virtuvės kambaryje jam galite skirti. Nuo to priklausys, kokio dydžio šaldytuvo ieškosite, kadangi šių yra pačių įvairiausių – nuo miniatiūrinių iki kone siekiančių lubas. Atitinkamai atsižvelgiant į šaldytuvo dydį, skiriasi jų talpa, todėl įvertinkite, kiek žmonių naudosis šaldytuvu: jūs vienas ar visa šeimyna. Taip pat kiekvienas šaldytuvas yra skirstomas į klases, žymimas raide A ir šalia jos surašytais pliusais. Vieni šaldytuvai sunaudoja daugiau elektros energijos, kiti – mažiau, todėl jeigu renkatės pačios taupiausios klasės šaldytuvą, ateityje taip pat sutaupysite elektros energijos. Dar vienas neatsiejamas šaldytuvo elementas – kamera. Šaldymo sistemos gali būti gaminančios šerkšną arba bešerkšnės. Pastarojoje sistemoje yra įmontuotas ventiliatorius, kuris padeda cirkuliuoti šaltam orui ir visame šaldytuve yra palaikoma vienoda temperatūra. Tokio tipo šaldytuvai nereikalauja ypatingos priežiūros, jų nebūtina reguliariai atitirpinti, tačiau tai privalu turint šaldytuvus su šerkšną gaminančiomis kameros.

Jeigu esate žmogus, kuriam indų plovimas sukelia neigiamas emocijas, indaplovė yra tai, kas gali išgelbėti jūsų virtuvę nuo nešvarių indų. Indaplovių yra įvairių dydžių, todėl prieš renkantis, įvertinkite, kokio dydžio indaplovės jums reikia ir kus ji bus statoma. Technologijoms tobulėjant, naujoviškos indaplovės dirba tyliai, o jų rezultatas yra ypač efektyvus. Renkantis indaplovę, atkreipkite dėmesį į jos energijos suvartojimo lygį, įdiegtas programas, laiką, per kurį yra išplaunami indai. Indaplovė – neabejotinai laiko sutaupantis buitinės technikos prietaisas, kurio teigiama nauda yra akivaizdi – tai švarūs ir blizgantys indai.

Renkantis orkaitę galioja panašūs kriterijai kaip ir anksčiau išvardintiems prietaisams, kadangi kiekvienai šeimai svarbu taupiai vartoti elektros energiją ir atrasti vietą šiam prietaisui virtuvės kambaryje. Orkaitės gali būti skirtingų talpų, todėl gerai apgalvokite, kokio didumo patiekalus ir kiek jų gaminsite, kokių funkcijų jums reikės, ar maistą norėsite grilinti, kepti, o galbūt garinti. Šiuolaikinėse orkaitėse yra įdiegtas elektroninis jų valdymas, todėl net neturint specialių žinių, kiekvienas namuose gali išsikepti puikų patiekalą, tereikia vadovautis orkaitės programų instrukcijomis.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video