Top Baneris

Pažangūs tvirtinimo elementai – šiuolaikiškiems namams

2024 gegužės 21 d.
ISO Bar ECO Anwendung Detail RZ scaledTik SA
Pasidalykite straipsniu

Dažniausiai pavasarį prasideda įvairūs namų atnaujinimo darbai. Tai puikus laikas šiltinti, atnaujinti fasadus. Darbų kokybė ir rezultatas priklauso ne tik nuo pasirinktų sprendimų, bet ir nuo mažiau matomų komponentų – tvirtinimo elementų. 

Vokiečių kompanija EJOT siūlo pažangius, aukščiausią kokybę atitinkančius tvirtinimo elementus, kurie užtikrina jungčių ilgaamžiškumą ir tvaresnius sprendimus. Pavyzdžiui, montuojant markizes arba konsoles, oro kondicionierius į jau apšiltintą fasadą, svarbu išvengti šalčio tiltų, taip pat siekti, kad drėgmė per susidariusias jungtis nepatektų į šilumos izoliaciją. Tai užtikrina tik pažangūs tvirtinimo elementai. 

Kaip pasirinkti kokybiškus ir ilgaamžius sprendimus elementams prie fasadų tvirtinti?

  •  Atraminis jungiamasis tvirtinimas. EJOT siūlo trijų ilgių kampinius profilius „EJOT Iso-Corner“, kurie pagaminti iš standžiųjų poliuretano putų ir skirti vidutinio sunkumo ir sunkių sudėtinių šiluminės izoliacijos sistemų elementams tvirtinti. Kartu pridedama visa kampinio profilio tvirtinimo sistema su kaiščiais tvirtinimui prie pagrindo bei varžtais „EJOT Delta PT 100“ tvirtinimui prie atraminio elemento. 
  • Markizėms, kondicionieriams tvirtinti. Tokiems vidutinio sunkumo elementams geriausia rinktis termiškai izoliuotus tvirtinimo elementus iš nerūdijančiojo plieno. „EJOT Iso-Bar“ yra ir su papildomu sandarinimo elementu, todėl sumažina šalčio tiltų susidarymą. Tvirtinimas tinkamas tiek betoninėms, tiek pilnavidurių ir skylėtų plytų sienoms. 
  • Lietvamzdžiams, slankiojančioms sistemoms tvirtinti. Patikimiausias sprendimas vidutinio sunkumo elementų tvirtinimui ant fasadų su mineralinės vatos ar putų polistirolo – smeigių rinkinio tvirtinimo sistema „EJOT DART-set“ su plastikiniu montavimo įdėklu, sandarinimo poveržle ir fasado inkaru. 
  • Šviestuvams, dekoracijoms tvirtinti. Po visų fasado darbų tvirtinamiems ar nenumatytiems lengviems elementams, tokiems kaip mažos pašto dėžutės, šviestuvai, namo numeriai ar kiti elementai, kurių svoris neviršija 5 kg, EJOT siūlo rinktis patikimus ir pažangius srieginius inkarus. 

EJOT jau skaičiuoja šimtmetį savo veiklos, kurioje svarbiausias tikslas – pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės tvirtinimo sprendimus. Kokybė sujungia!

Pamatykite, kaip paprastai ir patikimai galima pritvirtinti markizes, kondicionierius ar tentus
Pažangus ir šiuolaikiškas kampų tvirtinimas

Straipsnis paskelbtas el. žurnale „Statyba ir architektūra“ | 2024 PAVASARIS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video