Top Baneris

Pažangios stogo dangos: „Blizzard“ ir „Thunder“ bei paslėptų latakų sistema „KROP“

2022 liepos 28 d.
20200813 04 noowczesna 04 cmyk kopia
„Blachotrapez“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Bendrovė „Blachotrapez“ yra gerai žinomas ir gerbiamas stogo ir fasado dangų gamintojas. Bendrovė savo komercinį pasiūlymą papildė nauju, vieninteliu tokiu rinkoje produktų segmentu – stogo dangomis su uolienų pabarstais. Šio segmento stogo dangos „Thunder“ ir „Blizzard“, taip pat naujoji paslėptų latakų sistema „KROP“ – tai produktai, pritraukę reiklių klientų dėmesį ir atitikę šių laikų architektų skonį.

Kokią stogo dangą pasirinkti? 

Šį klausimą dažnai sau užduoda nekilnojamojo turto plėtotojai ir architektai. Investicija į gerą ir patvarų stogą, išsiskiriantį patikrintu ilgamečiu patikimumu, užtikrina ramybę daugeliui metų. Vadovaudamasi šiuo požiūriu bendrovė „Blachotrapez“ kelia aukščiausius reikalavimus savo naudojamoms žaliavoms ir gamybos technologijoms, todėl jos produktai tarnauja ilgiau ir turi net iki 60 metų garantiją. Tačiau ką nuspręsime įsigyti, priklauso ne tik nuo techninių parametrų, kurie yra svarbūs norint, kad gaminio tarnavimas būtų ilgalaikis, bet ir nuo mūsų skonio. 

Kodėl verta rinktis stogo dangą su natūraliais uolienų pabarstais?

Šių stogo dangų ypatybė yra įdomi forma, tvirtumas ir elegantiška išvaizda, dėl kurios ji puikiai atrodo tiek šiuolaikinio dizaino, tiek tradicinės architektūros pastatuose. Stambūs uolienų grūdeliai sukuria veiksmingą barjerą, atsparų oro sąlygoms, o stogo dangų paviršius yra atsparus įbrėžimams ir visų rūšių pažeidimams. Papildomas pranašumas tas, kad uolienų pabarstai sukuria natūralią garso izoliaciją. 

„Thunder“ stogo danga 

Kokybė, ilgaamžiškumas ir išskirtinė išvaizda pradžiugins net ir pačius išrankiausius klientus. „Blachotrapez“ grupės produktas „Thunder“ yra gaminamas juodos onikso spalvos, o įspaustas raštas primena tradicines medines malksnas. Danga pasižymi dideliu atsparumu išorės oro sąlygoms, pavyzdžiui, krušai. Stogo dangą su natūralių bazalto uolienų pabarstų sluoksniu verta pasirinkti ir dėl kitų priežasčių. Gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, puiki apsauga, kurią užtikrina specialios dangos, unikalus modulinių „Thunder“ lakštų montavimo būdas suteikia didžiulį pranašumą, palyginti su tradicinėmis medinėmis malksnomis. Dar vienas pranašumas – svoris. Danga yra net 7 kartus lengvesnė už keramines čerpes, todėl nereikia sustiprinti stogo santvaros ir galima išvengti papildomų išlaidų. 

Naujiena! „Blizzard“ 

Blizzard – naujovė iš „Blachotrapez“. Forma su dvigubomis briaunelėmis, kurią papildo uolienų pabarstai. „Blizzard“ – stilinga, tiesių linijų forma su dvigubomis briaunelėmis. Išskirtinė stogo dangos forma primena klasikines keramines čerpes, kartu suteikia visus būdingus bazalto uolienų dangų privalumus.

Bendrovės „Blachotrapez“ sukurti sprendimai visada išsiskiria aukšta kokybe ir patikimumu. Taip yra ir kalbant apie „Blizzard“ stogo dangas. Produktas turi ilgiausią rašytinę patvarumo garantiją rinkoje – net iki 60 metų. Sukurtas taip, kad ištekliai būtų naudojami racionaliai, o montavimas – paprastesnis. Pasikartojantis raštas suteikia galimybę optimaliai sumontuoti reikiamą lakštų skaičių su mažiausiu atliekų kiekiu.

Pažangą taip pat atspindi patikimos latakų sistemos „KROP“

Bendrovė iškėlė sau tikslą sukurti sprendimą namams be karnizo, kuris pašalintų anksčiau rinkoje siūlytų paslėptų latakų sistemų trūkumus. Remdamasi pažangiomis inovacijomis – tomis, kurios paprastu būdu suderina šiuolaikinės statybos iššūkius ir tendencijas su tradiciniu patikrintu meistriškumu, bendrovė įvykdė sau išsikeltą tikslą. Pirkėjas turėtų atminti, kad sprendimas įsigyti paslėptų latakų sistemą „KROP“ stogui be karnizo reiškia pasirinkimą, kuris jam tarnaus daugelį metų. 

Be minėtų produktų, bendrovė „Blachotrapez“ gali pasiūlyti platų kitų gaminių asortimentą, išsiskiriantį labai geromis estetinėmis ir techninėmis ypatybėmis, suteikiantį architektams didelę pasirinkimo laisvę ir galimybę įgyvendinti puikias menines vizijas, pritaikytas reikliausių nekilnojamojo turto plėtotojų skoniui. 

PARTNERIO TURINYS

Blachotrapez 1

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video