Top Baneris

Pažangios ir ekologiškos technologijos – kokybiškam pastato mikroklimatui

2020 lapkričio 25 d.
eko2 siluma
Bendrovės vizual.
Pasidalykite straipsniu

Sostinės Užupio rajone šiemet iškilusiam moderniame pastate šildymui ir vėdinimui įdiegti įrenginiai, naudojantys atsinaujinančius energijos šaltinius, atitinkantys aukštus energinio naudingumo reikalavimus. „Įmonės „Eko2šiluma“ komandos tikslas buvo optimaliai pritaikyti pastatui kokybišką, ekonomišką ir ekologijos principais veikiančią „Mitsubishi Electric“ įrangą komfortiškam užsakovo gyvenimui ir darbui, įsiklausant į jo norus“, – teigia įmonės „Eko2Šiluma“ vadovas Rolandas Grikšas.

Įmonės projektavimo specialistai parengė pastato šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos projektą kiekvienam aukštui – taip parinkti ne tik optimalūs sistemos sprendimai pagal pastato ypatumus ir kliento poreikius, bet ir sumažėjo montavimo klaidų rizika montuojant. Projektuotojai suskaičiavo pastatui reikalingą oro kiekį vėdinimui, kiekvienai patalpai parinko reikiamo galingumo oro-oro, oro-vandens šilumos siurblius, vidinių įrenginių montavimo vietas.

Patalpų vėdinimas, užtikrinantis optimalų šviežio oro tiekimą, šiandien tampa būtinybe pastatams. Tiekiamo ir pašalinamo oro kiekiui reguliuoti kiekviename aukšte sumontuoti ortakiniai kanaliniai serijos „LGH-RVX“ rekuperatoriai. Įrenginiai su įdiegtu naujos kartos didelio našumo ventiliatoriaus varikliu ir kitomis technologinėmis naujovėmis atitinka pačius aukščiausius reikalavimus. Pastatui kas valandą tiekiama daugiau kaip 4000 m3 šviežio oro, sugrąžinama ne mažiau kaip 80 proc. energijos – tai leidžia palaikyti santykinę drėgmę ir užtikrinti efektyvų vienalaikį oro tiekimą ir slogaus oro šalinimą.

Cokolinis ir pirmas aukštas yra šildomi ir vėsinami oro-oro šilumos siurbliais. Vienam aukštui užteko vieno išorinio įrenginio „PUMY-SP“, prie kurio parinkti 7 skirtingų galių vidiniai įrenginiai – keturkryptės kasetės „SLZ-M“, kad būtų galima individualiai reguliuoti temperatūrą visose patalpose. Kasetės turi ir papildomų priedų – 3D temperatūrinį jutiklį „I-see“, kuris skenuoja patalpų erdvę 360 laipsnių kampu ir leidžia pilnai kontroliuoti įrenginio funkcijas. Ne mažiau svarbūs buvo ir estetiniai sumetimai. Siekiant išlaikyti pastato vientisumą, išoriniai įrenginiai sumontuoti tarp stogo konstrukcijų.

Antro aukšto ir palėpės butams šildyti ir karštam vandeniui ruošti sumontuota „Ecodan“ „viskas viename“ oro- vandens sistema. Tai labai kompaktiška, tyli, naši ir aplinkai nekenksminga šildymo sistema, sukurianti malonų namų klima­tą. Nuo šio įrenginio pasijungia grindinio šildymo sistema, kiekvienam butui įrengta šilumos apskaita. Butams vėsinti sumontuotos „MLZ-KP“ serijos kasetės, kurios pasižymi subtiliu dizainu ir įsilieja į bet kokį interjerą, nereikia papildomai įrengti priėjimo durelių jų servisui. Šių įrenginių aukštis – tik 185 mm, o tai ypač aktualu patalpoms, turinčioms žemas lubas. Palėpėje esantiems butams sumontuoti sieniniai „MSZ-LN“ įrenginiai, kurie ne tik šildo iki 35 °C ir vėsina, bet ir valo namų orą. Keturių filtrų sistema „Plasma Quad“ pašalina iš oro dulkes, pelėsių sporas, žiedadulkes. Įrenginys turi temperatūrinį jutiklį „I-see“, labai tolygiai paskirstantį šilumą visoje erdvėje, ir integruotą WiFi adapterį nuotoliniam valdymui.

Tiek pažangios technologijos, tiek kruopščiai apskaičiuoti kompleksiniai sprendimai padeda siekti efektyviausio rezultato.

Oficialus „Mitsubishi Electric“ atstovas Lietuvoje – UAB „Eko2šiluma“.

logo skaidrus

www.eko2siluma.lt

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video