Top Baneris

Pastatų vėdinimas natūraliu grynu oru – su „heroal“ ventiliacijos vožtuvu

2017 rugpjūčio 2 d.
Vėdinimo vožtuvas „heroal W 72 VF“.<br>„heroal“ nuotr.
Vėdinimo vožtuvas „heroal W 72 VF“.
„heroal“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Filigraninis ventiliacijos vožtuvas „heroal W 72 VF“

Grynas oras net ir dideliame aukštyje – su naujuoju filigraniniu ventiliacijos vožtuvu „heroal W 72 VF“ naudotojas gali visai papratai vėdinti pastatą natūraliai arba naktį galima vėsinti jį automatiškai. Vėdinimo sąvara su siauru 110 ir 190 mm profilio pločiu, kaip uždaras atidaromas elementas nepastebimai integruojamas į fasado konstrukciją. Apsauga nuo kritimo nereikalinga, nes mažas atidaromas plotis, todėl fasado dizainas vientisas.

Jei nepastebimam vėdinimo vožtuvui norima suteikti nežymų spalvinį akcentą, „heroal“ paviršių danga gali būti individualiai pritaikyta pagal kliento pageidavimą. Sąvara su aukšto laipsnio šilumos izoliacija ir paslėpta furnitūra derina didžiausią funkcionalumą su šilumos izoliacija ir apsauga nuo įsilaužimų. Kartu su apjuosiančia sandarinimo sistema geriausioms terminėms vertėm išgauti į šią sistemą integruota taip pat ir ištampymą stabdanti profilio jungė. Tokiu būdu elementus atidaryti ir uždaryti galima aukštyje netgi iki 3 m be trinties.

„heroal“ – aliuminio sistemų kūrėjai

Įmonė „heroal“ yra viena pirmaujančių aliuminio sistemų tiekėjų. Kuriame, gaminame ir parduodame itin tarpusavyje suderintas langų, durų, fasadų, žaliuzių, susukamų vartų ir apsaugos nuo saulės sistemas, papildytas sulankstomomis ir stumdomomis langinėmis, apsauga nuo vabzdžių bei terasų stogais ir stoginėmis. Minimalios energijos sąnaudos gaminant ir maksimalus energijos taupymas eksploatuojant – tai „heroal“ pasiūlymas moderniai statybai – kokybė bei pastatui sukuriama pridėtinė vertė.

Inovacijos, paslaugos, dizainas, stabilumas

heroal_logo„heroal“ prekinis ženklas, tai praktika paremtos inovacijos, aukščiausius standartus rinkoje užbrėžiantis paslaugų paketas ir aukštos kokybės, kiekvienam architektūriniam projektui pritaikomas dizainas bei į ateitį orientuotas stabilumas.

Daugiau nei 800 darbuotojų visuose įmonės padaliniuose nuolat kuria ir tobulina sistemas bei optimizuoja „heroal“ paslaugų ir aptarnavimo kokybę.

„heroal“ prekinis ženklas, tai aukščiausia kokybė, gaminama Vokietijoje – sertifikuota pagal ISO EN 9001. „heroal“ produktai ir sistemos gaminami tik „heroal“ gamyklose Verl bei Hövelhof.

Daugiau informacijos internetinėje svetainėje www.heroal.com


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video