Top Baneris

Paskutinė savaitė užsiregistruoti į RESTA 2023 pigiau

2023 sausio 26 d.
resta 2023 parodos kvietimas

Didžiausia tarptautinė statybų verslui skirta paroda Baltijos šalyse RESTA 2023 kviečia dalyvius registruotis jau dabar. Tik iki vasario 2 d. galima registracija už mažesnę kainą. Šių metų balandžio 27–29 d. „Litexpo“ parodų centre susiburs svarbiausių statybų, architektūros įmonių, aplinkotvarkos, išmaniųjų sistemų namams kūrėjai, dizainerių ir projektuotojų studijų atstovai. Kalbėsime ne tik apie energetinį statinių tvarumą, skaitmeninę statybą, bet ir siūlysime kuo galime prisidėti atstatant karo kamuojamą Ukrainą. 

RESTA 2023 – tai proga pristatyti savo inovacijas ir naujienas tiek profesionalams, tiek privatiems asmenims, kuriantiems modernius namus. 

Dalyviai raginami apsispręsti dėl registracijos ilgai nedelsdami. Taip gausite ne tik jūsų stendui tinkamiausią vietą, bet ir sutaupysite. Standartinė registracija galios iki vasario 2 d., vėliau bus vykdoma vėlyvoji registracija. Renginio metu ne tik užmegsite ryšius, gausite potencialių klientų kontaktus, bet ir galėsite organizuoti įvairius renginius, įskaitant produktų pristatymus, spaudos konferencijas, seminarus.

RESTA yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse, pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

Registracija: dalyviai į parodą registruojasi prisijungę prie sistemos EXPODOC iki 2023 m. kovo 27 d.

Dalyviams: RESTA 2023 parodos sąlygos.

Parodos partneriai:

resta 2023 paroda

Komentarai