Top Baneris

Paskirtas naujas įmonės „Kauno regiono keliai“ vadovas

2017 gegužės 29 d.
Darius Aleknavičius
Darius Aleknavičius. VĮ „Kauno regiono keliai“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Gegužės 29 dieną darbą pradėjo naujas valstybės įmonės „Kauno regiono keliai“ direktorius Darius Aleknavičius. D. Aleknavičius, surinkęs daugiausia balų, laimėjo konkursą, kuriame dalyvavo trys pretendentai.

Siekdami įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę, konkurso rengėjai kreipėsi į atitinkamas tarnybas dėl informacijos apie asmenį, siekiantį eiti pareigas valstybės įmonėje. Gavę STT ir Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos atsakymą, Kelių direkcijos vadovai nusprendė sudaryti darbo sutartį su D. Aleknavičiumi.

D. Aleknavičius (g. 1974 m.) yra baigęs Kauno Vytauto Didžiojo universitetą, įgijęs Firmų organizavimo ir vadybos magistro diplomą, taip pat lavinosi pagal ISM vadybos programą vadovams, dalyvavo asociacijos „Baltic Institute Of Corporate Governance“ nepriklausomų valdybos narių mokymuose.

D. Aleknavičius yra VĮ „Vilniaus regiono keliai“ ir VĮ „Kauno regiono keliai“ nepriklausomas valdybų narys bei „LT Invest Ltd“ direktorius ir Priežiūros komiteto narys. Anksčiau jis yra dirbęs Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ direktoriumi.

Laikinai VĮ „Kauno regiono keliai“ direktoriaus pareigas ėjo šios įmonės direktoriaus pavaduotojas kelių priežiūrai T. Mockus, kuris buvo paskirtas direktoriui V. Lisauskui išėjus iš darbo.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video