Top Baneris

Paskelbta geriausia NT konsultacijų įmonė Lietuvoje

2017 rugsėjo 25 d.
nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė
„Newsec“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Tarptautinis kapitalo ir finansų rinkų žurnalas „Euromoney“ geriausia 2017 m. nekilnojamo turto (NT) konsultacinių paslaugų įmone Lietuvoje paskelbė „Newsec“.

Viso tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“ pelnė tris apdovanojimus ir buvo pripažinta geriausia konsultavimo, tarpininkavimo ir analitikos bendrove. Geriausia NT konsultacijų paslaugų ir tarpininkavimo bendrove „Newsec“ buvo išrinkta ir pernai.

„Tiek Lietuvoje, tiek kitose Baltijos šalyse nekilnojamojo turto paslaugas teikiame stambiausioms tarptautinėms ir vietos įmonėms, o efektyvaus nekilnojamojo turto valdymo klausimais bendradarbiaujame su valstybinio sektoriaus bendrovėmis ir institucijomis. Savo klientams galime pasiūlyti efektyvius ir inovatyvius sprendimus nekilnojamojo turto srityje, patikrintus septyniose Skandinavijos ir Baltijos šalių rinkose, kuriose veikia „Newsec“ grupė“, – sako Ugnius Meidus, „Newsec“ generalinis direktorius.

Prestižiniai „Euromoney“ apdovanojimai skiriami apibendrinus konkuruojančių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių, konsultacinių bendrovių, finansų institucijų ekspertų ir investuotojų nuomones. Londone nuo 1969 m. leidžiamas žurnalas NT įmonių vertinimo apklausą surengė jau tryliktą kartą.

Pagal „Euromoney“, geriausia Lietuvos NT konsultacijų įmone „Newsec“ skelbiama nuo 2008 metų.

Apie „Newsec“:

„Newsec“ yra tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė, veikianti Šiaurės Europoje bei teikianti plataus spektro paslaugas. Įmonė tarpininkauja investicijų į nekilnojamąjį turtą sandoriuose, teikia nekilnojamojo turto valdymo paslaugas, tarpininkauja nuomojant ir parduodant komercinį turtą, atstovauja klientų interesus vystant naujus ar plėtojant esamus projektus. Bendrovė tai pat atlieka rinkos tyrimus, teikia licencijuotas turto ir verslo vertinimo paslaugas. „Newsec“ grupė turi 20 biurų šešiose šalyse Šiaurės Europoje, kuriuose dirba daugiau nei 700 darbuotojų, o metinės pajamos siekia 65 mln. eurų.

„Newsec“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video