Top Baneris

Paskaita „Eco fabrication. Remaking architecture“

2014 birželio 10 d.
Pasidalykite straipsniu

Birželio 11 dieną, 17 valandą Nacionalinėje dailės galerijoje vyks Architektūros [aktualijų] fondo organizuojama paskaita ir diskusija „Eco fabrication. Remaking architecture“.

Dr. Cristian Suau iš Škotijos Strathclyde’o universiteto skaitys paskaitą „Eco fabrication. Remaking architecture“. Architekto ir akademiko Cristian Suau vykdomi tyrimai aprėpia tvariosios architektūros, urbanistikos ir architektūros teorijos sritis. Jo ilgametė veikla išsiskiria eksperimentinių tyrimų sinteze su dizaino praktika, kurios dėka paliečiami tiek technologiniai, tiek ir socialiniai architektūros ir urbanistikos klausimai. Dr. Suau yra dirbęs architektu ir projektų vadovu „Office for Metropolitan Architecture“ komandoje Roterdame, yra laimėjęs keletą tarptautinių apdovanojimų architektūros ir urbanistikos srityse (Europan, Bicentenario Chile: Rambla for Citizenship ir pan.). Šiuo metu Cristian yra tarptautinės dizaino platformos „Ecofabrica“ vadovas.

Diskusijoje dalyvaus architektas Mindaugas Reklaitis (K-Lab.lt), miesto antropologė Jekaterina Lavrinec (Laimikis.lt) ir menininkas Andrius Ciplijauskas (BeePart.lt), kuris pasakos apie tai, kaip Pilaitės mikrorajone atsirado eksperimentinis „BeePart“ pastatas ir kokios veiklos šiuo metu jame vyksta.

Parengta pagal archfondas.lt


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video