Top Baneris

Pasiruošęs tarnauti grindims

2014 liepos 27 d.
Pasidalykite straipsniu

Vokietijos koncernas „UZIN Utz AG“ daugiau kaip 100 metų visame pasaulyje architektams, užsakovams ir rangovams teikia visokeriopą informaciją, susijusią su grindų klojimo ir eksploatavimo klausimais. Vartotojų saugumas, aplinkosauga, aukšta produktų kokybė ir darbuotojų kompetencija yra pamatas, lemiantis tarptautinę kompanijos sėkmę. Šiandien „UZIN Utz AG“ pirmauja pagal sukuriamus, gaminamus produktus ir grindų pramonės įrangą.

Grindis galima pavadinti bet kokio interjero vizitine kortele – ir privačiame, ir viešajame sektoriuje. Vartotojai jas vertina pagal išbaigtumą. Ir tik nedaugelis supranta, kiek daug priklauso nuo to, kas nematoma. Plytelių ar parketo klijuotojai žino, kad ypač efektinga išvaizda – tai ne tik elegantiškų grindlenčių, dekoratyvinių keraminių plytelių ar dizainerių sukurtų kilimų nuopelnas. Galutiniam rezultatui labai didelę įtaką turi tai, ar grindims montuoti, paruošti naudoti ir kasdienei priežiūrai pasitelkiamos aukštos kokybės medžiagos.

„UZIN Utz AG“ siūlo ypač platų produktų, skirtų ir profesionalams, ir paprastiems vartotojams, asortimentą. Sisteminiai statybinės chemijos sprendimai parketo, grindlenčių, keraminių plytelių, natūralaus akmens grindims kloti ir grindų dangų paviršiui apdoroti skirtų mašinų projektavimas bei gamyba į koncerną sujungė visame pasaulyje vertinamus prekių ženklus: „Uzin“, „Wolff“, „Pallmann“, RZ ir „Arturo Flooring“.

Uzin“ – ir jūs žinote, kur stovite

Grindų ilgaamžiškumas, funkcionalumas ir estetika labai priklauso nuo to, kaip paruošiamas pagrindas. Norint išgauti atitinkamus stiprumo, lygumo ir kitokius grindų kokybės parametrus, būtina laikytis specialių reikalavimų. Negalima pamiršti ir montavimo klijų įtakos – nuo jų kokybės priklauso, ar grindys bus stabilios, o kiliminė danga – nebanguota.

Aukščiausios kokybės „Uzin“ produktai, tokie kaip gruntas, klijai, savaime išsilyginanti pagrindo paruošimo masė, skirta tekstilės grindų dangoms, parketams montuoti, yra žinomi ir vertinami rangovų visame pasaulyje.

Uzin floor

Kompanija „Uzin“ yra parketo ir kitokiai grindų dangai montuoti skirtų produktų rinkos lyderis Vokietijoje, todėl grindų montuotojams gali suteikti optimalią pagalbą – ir siūlydama produktus, ir teikdama technines žinias. Daugiau informacijos apie tai – www.uzin.com.

Wolff“ – be įrangos nė žingsnio

Net aukščiausios kvalifikacijos darbuotojų turinti profesionali įmonė neapsieina be tinkamos įrangos, mašinų ir įrankių, reikalingų kokybiškai atnaujinti seną grindų dangą ar paruošti pagrindą naujoms grindims pakloti. Visus šiuos poreikius gali patenkinti kompanija „Wolff“ – pripažintas rinkos lyderis, kuriantis ir gaminantis specialias mašinas grindų paviršiams paruošti, įvairiai grindų dangai bei parketui kloti.

Kompanijai „UZIN Utz AG“ priklausantis ženklas jau 50 metų yra siejamas su aukščiausios kokybės sprendimais, leidžiančiais kurti mašinas ir specialius įrankius grindų dangoms pjaustyti, paviršiams šlifuoti, paruošti – tai priemonės, suteikiančios galimybę ypač kokybiškai atlikti grindų klojimo darbus. Daugiau informacijos apie tai – www.wolff-tools.com.

Pallmann“ – medienos specialistas

Natūralios ir elegantiškos medžio grindys visada madingos ir daugelio laikomos bemaž prestižo sinonimu. Puikus parketas turi būti stabilus nuo pat pagrindo. Tačiau tinkamai paruoštas pagrindas – dar ne viskas.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video