Top Baneris

„Pasimatuokite“ savo būsimą biurą „Narbutas Lietuva“ ekspozicijų erdvėje

2022 gegužės 31 d.
Biuro baldai
Donato Vaičiulio nuotraukos
Pasidalykite straipsniu

Kokiuose biuruose dirbsime jau artimiausiu metu galima pamatyti neseniai atnaujintoje „Narbutas Lietuva“ baldų ekspozicijoje, esančioje T. Narbuto g. 5, Vilniuje. Šios ekspozicijos ypatybė – ji įkurdinta 435 kvadratinių metrų turinčiame įmonės biure, tad apsilankiusieji gali ne tik išvysti ar patys „pačiupinėti“ baldų bei darbui skirtų erdvių įrengimo naujoves, bet ir pamatyti jas realiai veikiančioje biuro aplinkoje.

Daugiau nei ekspozicija

„Narbutas Lietuva“ biuro darbuotojams sukurta galimybė naudotis baldų ekspozicijoje esančiais gaminiais – ypač pravarti. „Nuolat išbandydami vis kitus gaminius, funkcines biuro erdves, įgyjame vertingų žinių, klientams galime pateikti ir savo asmenine patirtimi grįstas rekomendacijas. Pavyzdžiui, kiekvienas mūsų darbuotojas turi kėdę favoritę ir yra pasiruošęs argumentuoti savo pasirinkimą kiekvienam besidominčiajam“, – sakė Gabrielė Vaitonytė-Galdikienė, „Narbutas Lietuva“ marketingo grupės vadovė.  

Gabriele Vaitonyte Galdikiene 1259x1920 1

„Ypatingas dėmesys skiriamas funkcinių zonų išdėstymui, tai yra žiūrima biuro ergonomikos plačiąja prasme: kiek ji atitinka dirbančiųjų judėjimą, poreikius, visą biure vykstantį gyvenimą“, – pasakoja marketingo grupės vadovė G. Vaitonytė-Galdikienė.

Kas porą metų keičiamoje „Narbutas Lietuva“ ekspozicijoje galima pamatyti naujausius baldus bei jų kompozicijas, įvairius baldų komplektavimo variantus ar įrengtas skirtingas funkcines zonas: individualaus ir komandinio darbo, susitikimų ir svečių priėmimo, susikaupimo bei poilsio.

„Ypatingas dėmesys skiriamas funkcinių zonų išdėstymui, tai yra žiūrima biuro ergonomikos plačiąja prasme: kiek ji atitinka dirbančiųjų judėjimą, poreikius, visą biure vykstantį gyvenimą“, – sakė G. Vaitonytė-Galdikienė.

Darbo vieta – kaip sala

Akį ypač traukianti „Narbutas“ naujiena – aukšti daugiafunkciniai stalai NOVA WOOD Multipurpose. Statomi po vieną ar jungiami į grupes, šie stalai gali būti naudojami individualiam darbui ar pasitarimams, tinka virtuvėje ar poilsio erdvėse. Stalas gali būti papildytas ekranu, rašymo lenta ar lentynomis daiktams pasidėti – it daugiafunkcinė sala, kuri dėl ratukų gali „plaukioti“ po visą biurą.

Daugiafunkcinė plaukiojanti biuro sala

Tarp tradicinių grupinei darbo vietai įrengti skirtų baldų populiariausiu išlieka MOTION reguliuojamo aukščio stalai. Skydinės kojos užtikrina daugiau privatumo, o akustinės MODUS pertvaros padeda atsiriboti nuo biuro garsų ir susikaupti darbui.   

Biuro baldai su akustinėmis pertvaromis
Donato Vaičiulio nuotrauka

Garsus sugaudantys „debesys“ ir baldai

Tarp akustinių naujienų – ACOUSTIC ARTWORK sistema. Šie iš PET veltinio kuriami gaminiai yra lengvai pritaikomi ir ypač dekoratyvūs. Jie gali būti kabinami ant lubų – tarsi debesys ar tradiciniai sodai, tvirtinami prie sienų ir kitų paviršių, o nuo lubų nuleidžiamos akustinės pertvaros tinka ir erdvėms perskirti, formuoti.  

Narbutas Lietuva salonas Vilniuje 21
Donato Vaičiulio nuotrauka

Tarp didesnių gabaritų akustinių sprendimų, įrengtų „Narbutas Lietuva“ biure – tylos kambariai SILENT ROOM. Paklausiausi – su skaidria priekine ir galine sienele: lengviau įsikomponuoja į biuro aplinką, užtikrina geresnį pralaidumą šviesai.

Pastarųjų metų tendencija – biuruose išpopuliarėjo minkšti baldai, kurie teikia namų jaukumo ir taip pat gerina akustiką. Pavyzdžiui, it lego kaladėlės komponuojama SOFT ROCK minkštasuolių sistema, kurioje yra ir ilgas minkštasuolis su atlošu, ant kurio galima patogiai ištiesti kojas. Iš vizualiai lengvesnių, spalvingų, žaismingų ir sykiu elegantiškų sėdimųjų baldų ant kojelių – TWIST & SIT Soft minkštasuoliai.

„Pastaruoju metu ypatingas dėmesys tenka kėdėms. Juk nuo to, ant ko sėdime, itin priklauso savijauta, todėl mūsų atnaujintoje ekspozicijoje ypač didelis darbo, posėdžių, virtuvės, poilsio kėdžių pasirinkimas. Žinoma, eksponuojami ir lauko baldai – juk vasara sugrįžta ir biurų lauko terasos vėl tampa aktualios“, – pabrėžė G. Vaitonytė-Galdikienė.

Ekspozicijoje galima rasti naujausių kolekcijų baldus ir nestandartinius jų sprendimus. „Narbutas Lietuva“ atstovauja Ukmergės gamykloje pagamintai „Narbutas“ bei užsienio gamintojų produkcijai, tarp kurių – biuro kėdžių gamintojas „Interstuhl“ (Vokietija), posėdžių salėms skirtų ir kitų kėdžių gamintojas „Inclass“ (Ispanija), minkštų baldų lyderis – kroatų „Prostoria“ ir daug kitų.

 

handshake PARTNERIO TURINYS

pastatas

Svarbiausios architektūros, interjero ir paveldo naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="8"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video