Top Baneris

Paroda CTT 2017: įmonių apsisprendimas neužtruko

2017 kovo 27 d.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Ar dalyvauti tarptautinėje specializuotoje parodoje, skirtoje statybų įrangai ir technologijoms CTT 2017, gegužės 30–birželio 3 dienomis vyksiančioje „CROCUS Expo“ tarptautiniame parodų centre, Maskvoje, Rusijoje, daugelis vietinių ir tarptautinių įmonių apsisprendė dar gerokai prieš registracijos pabaigą.

Rusijai šioje parodoje atstovaus tokios bendrovės kaip „Čaika-NN“, ELAZ, Kovrovo elektromechaninė gamykla, „Kudesnik“, „Novtrak“, Peterburgo traktorių gamykla, PSM-HYDRLAULICS, „Tradicia-K“, „Tverstroymash“, ir kitos.

Tarptautinių kompanijų, dalyvausiančių parodoje, sąraše – žinomi vardai, tokie kaip „Ammann“, „Bosch Rexroth“, „Koluman“, „Liebherr“, „Liugong“, „Monitou“, „Merlo“, „Palfinger“, „Putzmeister“, „Saez“, „Tatra trucks, „ThyssenKrupp Bautechnik“ ir „Wirtgen“.

„John Deere“ statybos ir miškininkystės padaliniui atstovaus kompanija ACT, o įmonei „Komatsu“ – vietinės kompanijos (ISTK).

Preliminarų dalyvių sąrašą galima rasti čia.

CTT Expo LCC generalinio direktoriaus pavaduotoja Marina Vašurkina pasidžiaugė, kad 58 kompanijos, 2016-aisiais nusprendusios nedalyvauti profesionalams skirtoje parodoje, į šiųmetę parodą registravosi ypač aktyviai. Viena tokio aktyvumo priežasčių, organizatorių akimis, gerėjanti statybų sektoriaus padėtis.

Po kelerius metus užsitęsusios rececijos, Rusijos ekonominės plėtros ministerija tikisi 0,6–0,8 proc. BVP augimo. Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas taip pat numato tam tikrą ekonomikos augimą. Pirmieji statybų sektoriaus atsigavimo ženklai – daugiau nei dvidešimt statybos ir infrastruktūros projektų, pastaraisiais metais pradėtų Rusijos federacijoje ir pritraukusių solidžių investicijų. Pavyzdžiai, tiltas per Kerčės sąsiaurį, „Sibiro jėgos“ dujotekis ir infrastruktūros projektai Jamalos pusiasalyje.

Daugiau nei 60 proc. Rusijos regionų, tokių kaip Maskva, Tatarstanas, Chanty Mansijskas, planuoja plėtrą, visų pirma, gyvenamosios statybos sektoriuje. 2018 FIFA pasaulio čempionatas ir 2019 Žiemos universiada taip pat turės įtakos statybų apimčių augimui, sykiu – statybinių mašinų įsigijimui.

Tarptautinių parodų organizavimas – pagrindinė kompanijos „Messe Muenchen International“ stiprybė. Bendrovė organizuoja ne tik didžiausią pasaulyje specializuotą statybos medžiagų, mašinų ir įrankių, gamybos įrangos bei kalnakasybos mašinų parodą BAUMA Miuncheno parodų centre, bet ir ypatingą renginį Kinijoje, Šanchajuje. Bendrovė, bendradarbiaudama su Įrangos gamintojų asociacija (AEM) rengia parodas „Bauma conexpo Africa“ Johanesburge ir „Bauma conexpo India“ Delyje. 2015 gruodį „Messe München“ įsigijo didžiuasią Rusijos statybinės įrangos parodą CTT.

Organizatorių nuotr.

„Messe Muenchen International“

„Messe Muenchen International“ – viena didžiausių parodų organizavimo įmonių pasaulyje. Kompanija rengia apie 40 parodų verslui ir vartotojams. Kasmet kone 30 tūkst. dalyvių ir apie du milijonus lankytojų susitinka renginiuose Miuncheno parodų centre, taip pat ICM (Tarptautiniame kongresų centre Miunchene) ir MOC („Veranstaltungscenter“ Miunchene).

„Messe Muenchen International“ organizuoja muges Indijoje, Kinijoje, Turkijoje, Pietų Afrikoje ir Rusijoje. Didžiulio dėmesio sulaukiančius renginius organizuoja padaliniai Europoje, Azijoje, Afrikoje ir daugaiu ne 60 atstovų, dirbančių daugiau nei 100 šalių.

Daugiau informacijos – www.ctt-expo.ru/en/


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video