Top Baneris

PAROC® Tento – nauja efektyvi šilumos izoliacija vėdinamoms sienoms

2024 balandžio 10 d.
PAROC Tento plokste
Pasidalykite straipsniu

OC PAROC pristato naują šilumos izoliacijos plokštę vėdinamų sienų šilumos izoliacijai ir apsaugai nuo vėjo.  

Naujoji PAROC Tento plokštė yra skirta vėdinamų sienų ir kitų vėdinamų atitvarų šilumos izoliacijai bei apsaugai nuo vėjo.

Standi PAROC Tento plokštė naudojama kaip pagrindinė šilumos izoliacija vienasluoksnėse vėdinamų sienų konstrukcijose, pavyzdžiui, vėdinamuose fasaduose su kronšteinais arba trisluoksnio mūro sienų konstrukcijose.

Dvisluoksnėse šiltinimo sistemose yra naudojamos 30–50 mm storio PAROC Tento plokštės, kurios skirtos šilumos izoliacijos iš universalių akmens vatos plokščių apsaugai nuo vėjo. 

PAROC Tento plokštės pasižymi žemu laidumu šilumai, yra mažai laidžios orui ir laidžios vandens garams. Žemas PAROC Tento šilumos laidumo koeficientas λ=0,033 W/mK mažina šilumos perdavimą per sienas. Dėl mažo oro laidumo (koeficientas l= 30*10-6 m3/m2*s*Pa) jos apsaugo vėdinamų sienų šilumos izoliaciją nuo nepageidaujamo oro judėjimo izoliacijos sluoksnyje.  Be to, PAROC Tento plokštės yra laidžios vandens garams (koeficientas µ=1). Vandens garai, patekę į atitvarą, lengvai pereina per šiltinimo sluoksnį iš akmens vatos ir patenka į vėdinamą oro tarpą, iš kurio yra pašalinami savaime judančio oro srautu.

PAROC Tento plokštės yra nedegios ir priskiriamos A1 – aukščiausiai degumo euroklasei, todėl sienų konstrukcijų termoizoliacijai jos gali būti naudojamos įvairios paskirties ir aukštingumo pastatuose. 

„Siekdami palengvinti darbą statybininkams ir suprasdami, koks yra svarbus šiltinimo sluoksnio tolygumas ir vientisumas, sukūrėme gaminį, kurio gniuždymo įtempis, esant 10 % deformacijai, yra 5 kPa. Tai padės neperspausti šilumos izoliacijos, montuojant tvirtinimo elementus“, – sako UAB Paroc rinkodaros vadovė Audronė Endriukaitytė.

Naujoji termoizoliacinė ir apsaugos nuo vėjo plokštė pakeis iki šiol rinkoje naudotas PAROC WAS 35(t, b) ir PAROC WAS 25t plokštes. 

PAROC Tento plokštės skirtos apsaugai nuo vėjo yra dviejų dydžių: didelės (1800 mm*1200mm) ir mažos (1200 mm* 600 mm). Plokštės, kurios naudojamos kaip pagrindinis šiltinimo sluoksnis, yra mažų matmenų 1200 mm*600 mm, o jų storis nuo 100 mm iki 250 mm. 

PAROC Tento plokštės gali būti padengtos įprastu arba juodu stiklo audiniu arba visai be padengimo.

Naujosios PAROC Tento akmens vatos plokštės – tai dvi funkcijos viename gaminyje: šilumos izoliacija ir apsauga nuo vėjo.

Naujoji PAROC akmens vatos plokštė yra efektyvi ir nedegi šilumos izoliacija, su kuria lengva ir patogu dirbti. 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video