Top Baneris

PAROC gaminiai ir sprendimai papildė „ThorbiQ“  įrankį BIM projektavimui

2024 sausio 31 d.
Thorbiq1
Pasidalykite straipsniu

Informaciją apie PAROC gaminius ir sprendimus jau galima rasti BIM projektavimui skirtame „ThorbiQ“ įrankyje lietuvių kalba.  Čia, vienoje vietoje, pateikiama išsami informacija apie gaminius: jų techninės charakteristikos, gaminio duomenų lapai, eksploatacinių savybių deklaracijos (DoP), sertifikatai ir visa kita medžiaga, susieta su gaminio naudojimu, pvz. brošiūros ar vaizdo medžiaga. Lietuvoje populiarūs šiltinimo, garso izoliavimo ar apsaugos nuo ugnies sprendimai pateikiami dwg ir pdf formatais ir gali būti tiesiai perkeliami į BIM projektavimui naudojamą programą („Revit“, „ArchiCad“ arba IFC formatu).

Pasinaudoję „ThorbiQ“ įrankiu projektuotojai gali lengvai ir paprastai susirasti naujausią informaciją ne tik apie izoliacinius PAROC gaminius ir sprendimus, bet ir kitų gamintojų medžiagas ir jų panaudojimą. Naudodami bet kurio gamintojo medžiagų komplektą gausite nemokamą prieigą prie duomenų ir BIM turinio. Pasirinkę tinkamą variantą, vienu paspaudimu galite įkelti turinį tiesiai į savo skaitmeninį BIM modelį. 

Thorbiq

„ThorbiQ“ įrankis prieinamas išorinėje platformoje, pasiekiamoje per nuorodą iš „Paroc“ svetainės. Svarbiausios įrankio savybės – patogumas ir veikimo greitis.

„Paroc“ BIM įrankį rasite šiuo adresu: https://paroc.thorbiq.io

Apibendrinant galima pasakyti, jog „ThorbiQ“ – tai gaminių ir sprendimų paieškos sistema, kur naudotojas gali rasti tinkamą gaminį ir konstrukcinį sprendimą, o informaciją perkelti tiesiai į naudojamą BIM projektavimo programą („Revit“, „ArchiCad“ arba IFC formatu). Visa informacija apie gaminį yra lengvai prieinama ir pateikiama vienoje vietoje.  

Daugiau informacijos suteiks:

Mantas Strazdas, programinės įrangos vadovas, tel. +370 698 100 98 mantas.strazdas@owenscorning.com 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video