Top Baneris

PAROC gaminiai ir sprendimai BIM projektavimui

2020 rugpjūčio 19 d.
Pasidalykite straipsniu

Informaciją apie PAROC akmens vatos gaminius bei atskirus mazgus jau galima rasti BIM projektavimui skirtoje „ProdLib BuildUp“ elektroninėje bibliotekoje.

„ProdLib BuildUp“ įrankis skirtas su „Revit“ ir „AutoCAD“ programine įranga dirbantiems projektuotojams. Šis instrumentas leidžia projektuotojui konstruoti pastatų sienų, grindų ir stogų detales iš įvairių statybinių medžiagų bei gaminių.

„ProdLib BuildUp“ statybinių medžiagų bibliotekoje yra pateikiamos ne tik PAROC, bet ir kitų gamintojų medžiagos bei konstrukcijų tipai. Projektuotojai gali sluoksnis po sluoksnio kurti konstrukcijas pasirinkdami norimus gaminius bei nustatydami kiekvieno sluoksnio storį.

„Vartotojui svarbiausia tai, kad sistema būtų patogu naudotis. „ProdLib BuildUp“ elektroninėje bibliotekoje esanti produkto informacijos paieška bei atitvaros konstravimas iš atskirų sluoksnių yra greiti ir nesudėtingi,- sako „Paroc“ rinkodaros vadovė Baltijos šalims dr. A. Endriukaitytė. – Projektuotojai gali greitai ir paprastai rasti informaciją apie visus reikiamus produktus vienoje vietoje.“

Pasak „ProdLib“ atstovo Janne Virtanen, svarbiausias tikslas kuriant „BuildUp“ įrankius buvo siekis palengvinti projektuotojų darbą. Projektuotojai šiuo įrankiu aktyviai naudojasi ir jį palankiai vertina.

„ProdLib BuildUp“ programoje iš PAROC gaminių naudotojo sąsajos galima tiesiogiai patekti į „Paroc“ konstrukcijų pasirinkimo ir brėžinių kartoteką. Taip pat šios programinės įrangos vartotojams yra naudinga produkto informacijos skiltyje esanti rubrika „Išsamiau“. Iš šios rubrikos galima iš karto patekti į projektuotojui reikiamą gamintojo svetainės skiltį.

„ProdLib BuildUp“ duomenų bazėse informacija yra nuolatos atnaujinama automatiškai, todėl ir Jūs visuomet naudositės naujausia informacija.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video