Top Baneris

Panevėžio rajone atsiras modernus darželis

2024 vasario 15 d.
mokykla Molainiuose2
UAB „Projektų ekspertai“ vizualizacija
Pasidalykite straipsniu

Panevėžio rajono savivaldybės meras Antanas Pocius susitiko su Molainių bendruomenių atstovais, kad aptartų Molainių kaime Alyvų gatvėje planuojamo mokslo paskirties pastato darbus.

Šiame buvusios mokyklos pastate įsikūrusi biblioteka ir Molainių kaimo bendruomenė bei gyventojų bendruomenės centras „Molainiai“. Pastatas yra prastos būklės, todėl planuojama iš pagrindų rekonstruoti. Beveik 20 tūkst. kv. m sklype atsiras naujas modernus pastatas, kuriame bus įrengtas vaikų lopšelis-darželis. Jame veiks 3 grupės, kurias lankys iki 55 vaikų, rašoma savivaldybės pranešime.

Panevėžio rajono savivaldybės užsakymu UAB „Projektų ekspertai“ parengė projektinius pasiūlymus. „Kadangi pastatas yra labai prastos būklės, nutarta jį iš esmės perstatyti, kad tarnautų dar daugelį metų. Moderniai įrengtame darželio pastate bus įrengtos atskiros patalpos su erdvia stikline terasa, skirtos ir bibliotekai, ir bendruomenių veiklai“, – sakė meras.

Savivaldybės vadovas patikino, kad dėl statybų nenukentės ir bus išsaugotas šalia esantis sodas, parkelis bei Molainių istorinės atminties paminklinis akmuo.

Patrauklumo aplinkai suteiks laisvai bendruomenei prieinamoje teritorijoje įrengiama krepšinio aikštelė bei nauji žaidimų įrenginiai su minkšta danga, poilsio zona su skaldos danga.

2 mln. vertės projektas įgyvendinamas Europos Sąjungos ir savivaldybės biudžeto lėšomis.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video