Top Baneris

Panevėžio centre kyla netradicinis pastatas: įsikurs greitojo maisto restoranas

2021 gruodžio 9 d.
hesburger panevezys
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Pačiame Panevėžio centre, netoli Panevėžio apygardos teismo rūmų, prasidėjo statybos. Po metų čia duris turėtų atverti greitojo maisto restoranas „Hesburger“.

Pačiame Panevėžio centre, netoli Panevėžio apygardos teismo rūmų, prasidėjo statybos. Po metų čia duris turėtų atverti greitojo maisto restoranas „Hesburger“. Netradicinį pastatą suprojektavo Anapilin iškeliavęs panevėžietis architektas Valdas Klimavičius.

Dar 2018 metų rugpjūtį Panevėžio Architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba patvirtino ir suderino naują projektą Panevėžyje, Elektros gatvėje. Panevėžio apygardos teismo pašonėje prasidėjo statybos darbai ir jau burzgia traktoriai. Būsimo pastato šeimininkai – bendrovė „Aukštaitijos prekyba“. Tai naujienų portalui JP patvirtino įmonės vadovas Justinas Pauliukonis.

„Pastatas turėtų iškilti per metus. Greičiausiai po metų, panašiai tokiu laiku, jau statinys bus baigtas statyti“, – trumpai paaiškino J. Pauliukonis ir neatskleidė, kas yra statybų rangovai – esą tai komercinė paslaptis.

Panevėžio miesto savivaldybės Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėjas Saulius Glinskis paaiškino, kad Elektros gatvėje atsiras dviejų aukštų pastatas su mansarda.

statyba ekskavatorius

„Pirmajame aukšte bus greitojo maisto restoranas „Hesburger“. O kituose aukštuose bus komercinės patalpos, skirtos administravimui. Pastatą projektavo architektas V. Klimavičius. Manau, kad pastatą statytojai nuomos – jis nepriklausys greitojo maisto restoranui. Kada tiksliai baigsis statybos, negaliu pasakyti, bet darbai turėtų baigtis kuo greičiau. Juolab kad statybos leidimai yra, o jie išduoti jau seniai“, – aiškino S. Glinskis.

Pagal projektą, greitojo maisto restoranas „Hesburger“ įsikurs modernios formos raudonų plytų pastate su šlaitiniais čerpiniais stogais, mansarda ir terasa į Senvagę.

Įprasta, kad panašūs restoranai kuriasi atskiruose vieno aukšto stikliniuose, greitai sukonstruojamuose statiniuose. Tačiau Panevėžio centre iš žinomo užkandinių tinklo turėtų likti tik originali pavadinimo iškaba.

Autorė: Raimonda Mikučionytė

jusu panevezys

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video