Top Baneris

Palangos „Naglis“ ruošiasi tapti regionine filmoteka

2022 balandžio 13 d.
Kino teatras Naglis Palanga
Pasidalykite straipsniu

Balandžio 25 d.. Palangos Kurhauzo teatro salėje vyks viešas regioninės filmotekos „Naglis“ rekonstrukcijos projektinių pasiūlymų pristatymas.

Regioninės filmotekos „Naglis“ rekonstrukcijos projekto autoriai: Gerda Antanaitytė, Andrius Laurinaitis, Aurimas Baužys, kurių darbas „Atgal į ateitį“ architektūriniame konkurse dėl kino teatro „Naglis“ pritaikymo regioninei filmotekai laimėjo pirmą vietą. Projektą įgyvendina MB „Altitudės“ ir UAB „Urbanistinė architektūra“.

Daugiau nei prieš 60 metų statytas kino teatras bus rekonstruojamas ir taps regionine filmoteka. Šis kultūros objektas gerokai praplės savo funkcijas bei taps Vakarų Lietuvos regiono kino ir medijų traukos, sklaidos ir edukacijos centru. Rekonstruotoje fillmotekoje atsiras dvi profesionalų kiną rodančios salės, lauko kinas, audiovizualinių menų kultūros centras su skaitykla ir mediateka, ekspozicijų erdvės, audiovizualinio darbo ir rezidencijų studijos. Čia be kino rodymo veiklų vyks kitos kino kultūros sklaidos ir edukacijos veiklos, kino menininkų rezidencijos, bendradarbiaujama su vietos kultūros ir kūrybinių industrijų atstovais.

 

Šaltinis: Palangos sav.

Conteh

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video