Palangoje startavo buvusios „Smilčių“ mokyklos pastato rekonstrukcija

2021 lapkričio 5 d.
smilciu mokykla palanga
Projekto vizual.

Buvusios „Smilčių“ mokyklos pastatas netrukus pradės kilti naujam gyvenimui – trečiadienį pasirašyta šio pastato rekonstrukcija rangos darbų sutartis.

„Tai – ilgai lauktas ir kurorto gyventojams labai svarbus projektas – išsaugotas ir atnaujintas buvusios mokyklos pastatas bus naudojamas visuomeninėms reikmėms. Įgyvendinę projektą pagaliau turėsime bendruomenės namus“, – džiaugėsi Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.

Rangovai darbus atlikti įsipareigojo iki 2023 m. Rekonstrukcijos metu bus apšiltintas pastato fasadas bei stogas, pakeisti langai, įrengta nauja šildymo sistema, liftas, taip pat bus atnaujintas apšvietimas, įrengti nauji sanitariniai mazgai, pagal poreikius bus perplanuotos ir patalpos.

Pastatas bus ne tik rekonstruotas, bet ir pakeista jo paskirtis iš mokslo į administracinę. Čia įsikurs kurorto bendruomenė – dalis patalpų bus skirta neįgaliesiems, meno kolektyvams „Banguolis“, „Bočiai“ ir kt., šiame pastate taip pat įsikurs Švietimo pagalbos tarnyba, Trečiojo amžiaus universitetas.

Komentarai