Top Baneris

NT projektas „Dangės krantinės“ pelnė pripažinimą tarptautiniame konkurse

2016 rugsėjo 17 d.
„Inreal“ vizual.
„Inreal“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

„Inreal grupė“ prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (ang. „European business awards“) Aplinkos ir verslo darnos kategorijoje pripažinta nacionaline nugalėtoja. Bendrovė konkursui pristatė „Dangės krantinių“ projektą.

Nacionalinio nugalėtojo vardą „Inreal“ grupė pelnė jau antrus metus iš eilės. Dešimtajame Europos verslo apdovanojimų konkurse dalyvavo daugiau nei 33 tūkst. bendrovių ar jų grupių iš 34 Europos šalių.

Laimėjusios kompanijos įgijo teisę dalyvauti kitame konkurso etape: jos kovos dėl pagrindinio apdovanojimo – „Ruban d’Honneur“ garbės juostos.

„Tai, kad „Inreal grupei“ jau antrus metus iš eilės suteikiamas nacionalinio nugalėtojo titulas rodo teisingą mūsų požiūrį į darnią plėtrą“, – teigia bendrovės „Inreal valdymas“ direktorius Gediminas Pruskus. Pasak jo, „Dangės krantinės“ yra tas projektas, kuris akivaizdžiai parodo, kaip verslo indėlis į šalies kultūros ir istorijos paveldą gali būti įvertintas ne tik konkurso teisėjų, bet ir visuomenės.

Kitam konkurso etapui nacionaliniai nugalėtojai turi pristatyti videofilmą, skirtą jų verslo sėkmės istorijai. Teisėjai išrinks geriausius Europoje savo kategorijose, 2017 metais jie susigrums didžiajame finale.

Šiųmečiame konkurse dalyvavusių įmonių bendros metų pajamos viršija 1,2 trilijonus eurų, jose dirba 2,5 mln. darbuotojų.

„Inreal“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video