Top Baneris

Namai Tavo tikrajam „Aš”

2021 kovo 23 d.
moduliniai namai np5 lt 1
Bendrovės vizual.
Pasidalykite straipsniu

Tikri namai – tai erdvė, kurioje atsigauna ne tik mūsų kūnas, bet ir mūsų vidinis pasaulis. Fizikai, filosofai ir mistikai sutaria, kad viskas aplinkui turi ryšį. Seniai pastebėta, jog abstrakčios geometrinės formos yra neatsiejamos nuo pirminių gamtos objektų, o pastarieji – nuo žmogaus emocijų.

Pasitelkus modernias technologijas, šiandien ryšį tarp žmogaus, gamtos ir geometrinių figūrų pavyko įprasminti architektūriniuose sprendimuose. Mes pasirinkome paprasčiausią 3D geometrinę figūrą – kubą – ir pasitelkę skirtingų krypčių spaudimo jėgas iš jo sukūrėme namų formas, subtiliai atliepiančias skirtingus žmogaus asmenybės linkius.

Juk kiekvienas iš mūsų gyvenime pirmenybę teikiame skirtingoms vertybėms: meilei, laisvei, tradicijų puoselėjimui, heroizmui, saviraiškai. Mūsų namai turėtų būti mūsų asmenybės unikalumo, mūsų vertybinių pirmenybių ir sielos linkių atspindys.

THE WILD WAVE – Nes šabloninės gyvenimo formos Jūsų nedomina

Neįprasta geometrinė Wild Wave namo forma reprezentuoja vidinės šoninės jėgos transformuotą kubą. Šios jėgos pagalba susiformavusi figūra reprezentuoja lūžtančią bangą, kuri nuplauna visus Jūsų vargus ir rūpesčius.

moduliniai namai np5 lt
Bendrovės vizual.

Wild Wave namas skirtas tikintiems laisve. Nesvarbu, ar esate individualistas ir gyvenate vienas, ar puoselėjate šeimą, kuriai negalioja bereikšmės taisyklės ir suvaržymai, Jūs esate tas, kuris nedalyvauja „žiurkių lenktynėse” ir nepaklūsta minios įtakai. Nes įprastos formos ir įprasti gyvenimai – ne Jums. Jūs esate tyrinėtojas ieškotojas.

Jūs esate svajotojas. Ir Jūs nė nemirktelėjęs nusiplėštumėt kostiumą ir kaklaraištį tam, kad nors trumpam galėtumėte pasimėgauti išlaisvinančia vaikiško šėlsmo akimirka dūžtančiose bangose.

Kalbėtojų apie laisvę yra daug. Wild Wave namai skirti tiems, kurie iš tiesų ja gyvena.

Wild Wave namo modelis lanksčiai pritaikomas 50m2, 80m2,110m2, 140m2 gyvenamosioms erdvėms. Galima pasirinkti vieno aukšto ir dviejų aukštų (lofto tipo) namo sprendimus. Kaip ir kiti NP5 namai, Wild Wave modelio namas gali būti įsigyjamas pasirenkant skirtingus apdailos bei įrengimo lygius. Galite įsigyti gyvenimui pilnai paruoštą namą (netgi su baldais) arba savo meilę laisvei įprasminti savarankiškai sukurtu namo interjeru.

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video