Top Baneris

Kaip pasirinkti energetiškai efektyvius ir kokybiškus langus?

2020 kovo 31 d.
rrr
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šiandien Lietuvoje naujai projektuojami ir statomi pastatai turi pasiekti A+ energinio naudingumo klasę. Tokių pastatų kokybė yra ypač aukšta, jie energetiškai efektyvūs, išsiskiria puikia šilumos ir garso izoliacija. Nuo 2021 m. numatoma, kad nauji pastatai turės atitikti dar pažangesnę A++ energinio naudingumo klasę. Individualių namų ir komercinės paskirties pastatų statytojai ir renovuotojai nuolat ieško šiandienines tvarumo ir ekologijos tendencijas atliepiančių sprendimų įvairioms statinio dalims, tarp jų ir langams. 

Dėmesys pagrindiniams elementams

Langų gamintojai pataria atidžiai ištyrinėti pagrindinių lango dalių – lango profilio, profilio kamerų skaičiaus, stiklo paketo – sudėtį ir technines charakteristikas. Stiklo paketas yra labai svarbus elementas, nuo kurio priklauso lango šviesos, šilumos ir garso laidumas. Kuo šiltesnis pasirinktas stiklo paketas – tuo mažesni šilumos nuostoliai.

Lango profilis ir jo kamerų skaičius svarbus dėl estetikos funkcijos, taip pat turi padėti išlaikyti konstrukcijos stabilumą, atsparumą, gerą viso pastato šilumos ir garso izoliaciją. Statytojų Lietuvoje pamėgti modernūs plastikiniai (PVC) langai pasižymi savo sandarumu, daugiakamere profilio konfigūracija, užtikrinančia optimalius šilumos ir garso izoliacijos rodiklius.

Inovatyvūs gamintojų sprendimai

Viena rinkos lyderių PVC langų ir durų profilių gamintoja UAB „Gealan Baltic“ klientams siūlo A, A+ ir A++ energinio naudingumo klasėms pritaikytus langų profilius. Pavyzdžiui, universali visapusiška profilių sistema „GEALAN S 9000“ yra sėkmingiausiai išbandytas ir ištobulintas GEALAN gaminys. Ją su GEALAN naujovėmis, tokiomis kaip STV® ir IKD®, vienija pagrindinis principas: vienoje platformoje sujungtos inovacijos ir sistema. Profilių sistema „GEALAN S 9000“ išpildo pačius įvairiausius techninius langų ir durų rinkos poreikius.

tt

Inovatyvi profilių sistema „GEALAN-KUBUS“ išsiskiria mažiausiu PVC langų šilumos laidumo koeficientu Lietuvoje ir leidžia mėgautis ištisiniu stiklu, šviesiomis erdvėmis ir ypač siaurais, pageidaujamos spalvos profiliais.

Spalvoti įmonės langų sistemų profiliai gaminami pagal unikalią paviršiaus padengimo technologiją „ACRYLCOLOR“. Ji neatskiriamai sulieja spalvoto akrilo ir PVC sluoksnius, todėl leidžia pagaminti išorės veiksniams atsparų, neblunkantį ir lengvai prižiūrimą gaminį. Siūloma pasirinkti aukščiausias energinio naudingumo klases atitinkančius įvairių spalvų ir formų langų profilius, kurių kiekviename metre integruoti išmanūs sprendimai.

Laisvę kūrybiniams architektų ir projektuotojų sprendimams atveria viena naujausių „Gealan Baltic“ inovacijų – aukštos kokybės stumdomoji sistema „GEALAN-SMOOVIO“. Ši sistema sukūrė naują stumdomųjų langų ir durų kokybės standartą. Patobulintas apkaustų mechanizmas užtikrina maksimalų sandarumą ir yra lengvai valdomas. „GEALAN-SMOOVIO“ nepralaidi vandeniui ir orui, puikiai izoliuoja garsą, taip pat optimaliai išnaudoja patalpų erdvę, kuri tampa ergonomiškesnė ir šviesesnė.

Jau daugiau nei 23 veiklos metus skaičiuojanti „Gealan Baltic“ yra vienintelė PVC langų ir durų profilių gamykla Baltijos šalyse ir viena didžiausių gamyklų Šiaurės Europoje. Įmonė priklauso pasauliniam vokiečių koncernui „Gealan“, kuris pirmąjį lango rėmo profilį ekstruzijos būdu pagamino dar 1963-iaisiais. Šiandien bendrovė nuolat kuria ir atnaujina gamybos technologijas bei viena pirmųjų rinkai pristato plastikinių langų inovacijas. „Gealan“ taip pat yra skaitmeninio sektoriaus lyderė: tiek skaitmeninių pastatų duomenų teikimo, tiek gamintojo, pardavėjo ir montuotojo bendradarbiavimo skaitmeninimo srityje.

gealan logo 2018

RĖMĖJO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video