Top Baneris

„Nordbygg“ – svarbiausias Šiaurės šalių statybų sektoriaus renginys

2018 balandžio 11 d.
paroda „Nordbygg“
Aušros Narkeliūnienės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Stokholmo parodų centre duris atvėrė didžiausia Šiaurės šalių statybos paroda „Nordbygg“. Tai – pats dinamiškiausias statybų ir nekilnojamo turto renginys Šiaurės regione, kuriame be gaunamų žinių, sukuriamos ir naujos galimybės statybų sektoriui.

„Nordbygg“ svarbiausia Šiaurės šalių aktyviausių statybų sektoriaus dalyvių susitikimo vieta tampa kiekvienų metų kovo-balandžio mėnesiais. Trijuose parodos sektoriuose – statybinių medžiagų ir konstrukcijų, šildymo, vėdinimo, santechnikos, automatikos bei statybos įrenginių savo produktus demonstruoja 900 dalyvių, tarp kurių yra 25 procentai naujų ir 220 užsienio kompanijų.

Parodą kasmet aplanko apie 50 tūkst. Lankytojų, ir jų skaičius auga. Šiais metais parodoje dalyvauja ir 6 kompanijos iš Lietuvos. Prieš porą metų parodoje dar nebuvo nė vieno mūsų šalies atstovo. Gerokai aktyvesni yra mūsų kaimynai estai bei latviai – jų atstovai parodoje įrengę net kelias dešimtis stendų, kuriuose pristato savo produktus – statybos bei apdailos medžiagas.

Parodoje didžiausio dėmesio sulaukia inovatyvūs produktai bei naujausios technologijos, tausojančios aplinką. Prie pažangiausių kompanijų stendų būriuojasi daugiausia lankytojų. Čia pat, šalia dalyvių stendų specialiai tam įrengtose vietose, aprūpintose visa reikiama įranga, vyksta įvairūs seminarai, kuriuose pristatomi produktai bei inovatyvios idėjos.

Šiais metais parodoje numatyti net 250 įvairių seminarų, kai kurie dalyviai savo produktus demostruoja čia pat stenduose, dalis pristato taip išradingai, jog produkto ar technologijos esmę „pagauna“ net besibūriuojantis jaunimas. Aktyvūs yra ir studentai, kuriems šiais metais patikėta įrengti kavinę-paviljoną iš perdirbto plastiko.

Be apsilankymo parodoje žurnalistai turėjo galimybę pamatyti ir šiuo metu vystomus objektus, kuriuose panaudotos pasaulyje šiuo metu pažangiausios technologijos bei inovatyvios idėjos.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video