Top Baneris

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“ įgyvendinti reikšmingi etapai

2022 balandžio 21 d.
Nida Neringa Agila
Neringios sav, nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ rekonstrukcija pasiekė reikšmingą etapą – įgyvendinti pagrindiniai pastato statybos darbai.

Pagrindinių pastato konstrukcijų statybos darbų pabaigą pažymėjo iškeltas vainikas. Duris Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ atvers, kuomet bus atlikti pastato fasado ir vidaus apdailos darbai.

Pastato rekonstrukcija – reikšmingas įvykis ne tik Neringos kultūros bendruomenei, bet ir šalies kūrėjams, konferencinio turizmo organizatoriams.

Įgyvendinant rekonstrukcijos darbus 1969-aisiais statytas kino teatras „Agila“ bus pritaikytas šiandienos poreikiams, įrengiant 500 vietų žiūrovų salę (vietoje 286) ir jos plotą padidinant nuo 360 kv. m. iki 1020 kv. m. Salė turės modernias transformavimo priemones, kurios leis ją panaudoti įvairiems renginiams ir iniciatyvoms – kinui, ekspozicijoms, kūrybinėms industrijoms (vizualinio stacionaraus meno dirbtuvėms, scenos/kino meno dirbtuvėms ir kt.), konferenciniam turizmui.

Atsiras galimybė organizuoti didelius renginius su 3000 stovimų vietų. Neabejojama, kad rekonstruotas pastatas prisidės prie sezoniškumo mažinimo Neringoje.

 

Šaltinis: Neringos sav.

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video