Top Baneris

Nestandartinio baseino statybų valdymas patikėtas profesionalams

2021 gegužės 18 d.
ozo baseinas vilnius plaukimo seima
PPC Ozas nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Prekybos ir pramogų centre „Ozas“ įsikūrusio baseinų komplekso statybų valdymo ir jų priežiūros darbai patikėti profesionaliai UAB „CONTESTUS“ komandai. Bendrovė baseino statybos darbų projekte atliko projektavimo ir statybos valdytojo vaidmenį, atstovavo centro „Ozas“ interesams, taip pat vykdė statybos darbų techninę priežiūrą.

Penkis mėnesius užtrukusio projekto vystymo metu statybos valdytojo „CONTESTUS“ laukė nemažai iššūkių. Vienas didžiausių – statybos darbų organizavimas derinantis prie veikiančio prekybos centro ir statybinių medžiagų tiekimas į statybvietę. Šie procesai turėjo būti iš anksto technologiškai apgalvoti ir įgyvendinti taip, kad nebūtų trukdoma veikiančiam prekybos centrui, o darbai įgyvendinti per trumpiausius galimus terminus.

Per baseino komplekso statybas ypatingas dėmesys skirtas ir techninei projekto priežiūrai – itin svarbu laiku nustatyti projektavimo ar statybos vykdymo metu kylančius nesklandumus, operatyviai priimti sprendimus. Tik greitas visų statybos proceso dalyvių reagavimas, projektavimo ir techninių sprendinių operatyvus derinimas bei priėmimas padėjo projektą įgyvendinti laiku.

Išskirtinės visų statybos proceso dalyvių pastangos atiteko inžinerinių dalių suderinimui ir suvestiniam inžineriniam planui parengti, tokiu būdu siekiant išvengti netikslumų ir klaidų. Statybos darbai buvo vykdomi esamose prekybos centro patalpose su ribota erdve, todėl bet kokie didesni neatitikimai derinant inžinerines dalis tarpusavyje būtų turėję didelę įtaką įrengimo sąnaudoms, darbų atlikimo terminams ir interjerui. Užduotį sėkmingai įgyvendinę visi statybos dalyviai skyrė pakankamai laiko ir daug dėmesio inžinerinių komunikacijų bei baseino technologijos suderinimui, dirbo komandinį darbą ir išvengė didesnių nesklandumų.

UAB „CONTESTUS“ rinkoje skaičiuoja jau daugiau nei 15-a darbo metų, todėl drąsiai gali vadintis statybos projektų valdymo profesionalais. Bendrovės komandoje – didelę patirtį sukaupę specialistai, perduodantys užsakovui savo žinias ir padedantys priimti palankiausius sprendimus, įvykdyti visus su projektu susijusius žingsnius nuo pat projekto rengimo pradžios iki statybų užbaigimo.

Įmonės atliktų darbų portfelyje – beveik šimtas statybos projektų valdymo ir nekilnojamojo turto objektų plėtros projektų visoje Lietuvoje. Šiandien vis daugiau užsakovų, nekilnojamojo turto vystytojų, įvairių įmonių pasirenka statybos valdytoją statybos procesų koordinavimui, pasitiki ir patiki projekto įgyvendinimą profesionalams. „CONTESTUS“ plėtrą ir veiklos sėkmę užtikrino teikiamų paslaugų profesionalumas, projektų valdymo efektyvumas ir siekis tobulėti bei aktyviai semtis patirties dinamiškoje, nuolat kintančioje statybų srityje.

uab contestus


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video