Top Baneris

Nemunaičiai – kad gyventi mieste, o jaustis tarsi gamtoje (3)

2022 gegužės 5 d.
Nemunaičiai Kauno centras
Nemunaičiai iliustr.
Pasidalykite straipsniu

 „Nemunaičių“ projekte statybos techninę priežiūrą atlieka statybos projektų valdymo ir priežiūros bendrovė „TAEM Projektų valdymas“.  Apie ant Nemuno kranto statomų ir į Naująjį Kauno centrą įsiliesiančių „Nemunaičių“  projekto ypatumus pasakoja „TAEM Group“ rinkodaros direktorius Virginijus Palubinskas.

„Nemunaičių“ projekte atliekame statybos techninę priežiūrą. Su šio projekto vystytojais dirbame jau ne pirmame projekte – bendradarbiavome ir BLC bei Vienybės aikštės projektuose. Tai vystytojas, įgyvendinantis išskirtinius projektus, pasižyminčius akį traukiančia architektūra, moderniais inžineriniais sprendimais. Tokiuose projektuose reikalingas skrupulingas požiūris į kokybę, dėmesys detalėms, juose negali būti net ir smulkių trūkumų. Mums patiems požiūris į kokybę labai artimas“, – sako Virginijus Palubinskas.

„Nemunaičių“ projektas taip pat neeilinis –  tai puikioje vietoje centrinėje Kauno dalyje ant Nemuno kranto kuriamas aukštos kokybės modernus kvartalas. Statomi pastatai tikrai papuoš Kauno panoramą, o įsigyti būstai ir patalpos džiugins būsimus savininkus  patogiais išplanavimais, aukšta statybos kokybe, dideliais panoraminiais langai bei vaizdais pro langus, jaukia teritorijos aplinka. Projekto metu gyventojų patogumui pritaikoma upės krantinė, įrengiama erdvė vaikų žaidimams, amfiteatras.

„Projektas nemažas, darbai vyksta intensyviai, todėl ir mūsų techninės priežiūros specialistai objekte dirba kasdien nuo ryto iki vakaro. Tokios apimties ir intensyvumo projekte tai būtina, norint sukontroliuoti darbų kokybę, užtikrinti, kad viskas būtų atlikta puikiai. Kaip ir kituose projektuose, vykdydami techninę priežiūrą stengiamės dirbti proaktyviai,  išanalizuojame projekto sprendinius, numatome sudėtingiausias vietas, kurioms reikalingas padidintas dėmesys,  kontroliuojame, kad tinkama dabų kokybė būtų pasiekta iš karto, išvengiant klaidų ir laiko nuostolių defektų taisymams“, – pažymi  „TAEM Goup“ rinkodaros direktorius Virginijus Palubinskas.

kaunas centras h ir o minkovskiu g
Nemunaičiai nuotr.

Paklaustas, kaip bendrovei pavyksta susidoroti su šiandienos iššūkiais, Virginijus Palubinskas atsakė, kad pastarojo meto kylančios medžiagų kainos bei pasitaikantys tiekimo sutrikimai vienaip ar kitaip paliečia turbūt kiekvieną projektą, tuos iššūkius stipriau pajaučiame projektuose, kuriuose atliekame statybos darbų pirkimus, atliekame statybos valdymą, o tokiuose projektuose kaip „Nemunaičiai“, kuriuose atliekam statybos techninę priežiūrą, šiuos dalykus stebime labiau iš šono. Pastebime, kad visi stengiasi prisitaikyti prie pasikeitusios situacijos,   kiek aktyviau dirba su tiekimais, iš anksčiau planuoja medžiagų užsakymus, ieško naujų tiekėjų.

TAEM Group BIG 006

 

handshake PARTNERIO TURINYS

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai
 • Andrius

  2022-06-22, 21:38  

  Pesciuju tiltas tarp nemuno salos ir Nemaiciu kvartalo yra planuose

 • bagdon

  2022-05-06, 12:31  

  Taip, vieta tikrai verta dėmesio – gauni pažiūrėti į centrą, bet negali niekaip į jį patekti, nes esi gamyklų apsuptame kalėjime.

 • Dainius

  2022-05-06, 1:04  

  Projektas vertas dėmėsio savo architektūra, kokybe, vieta.

Rekomenduojami video