Top Baneris

Nelegalius metalinius garažus aktyviausiai griauna patys kauniečiai

2017 kovo 15 d.
Kuno savivaldybės nuotr.
Kuno savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nelegalius metalinius garažus pradėjusi nukėlinėti Kauno miesto savivaldybė skuba girtis ne tuo, kiek darbų padaryta, bet tuo, kiek jų dar liko. Skelbiama, kad šiuo metu iš 870 metalinių garažų yra likę 700. Pati savivaldybė nugriovė maždaug dešimt jų, likusių atsikratyti suskubo patys miestiečiai. Dar apie 100 kauniečių kreipėsi į seniūnijas prašydami šiek tiek atidėti „skardinukų“ nukėlimą.

Praėjusią savaitę nugriautas Vytauto prospekto daugiabučio kieme neteisėtai stovėjęs garažas. Jis buvo supjaustytas dalimis ir išgabentas į bendrovės „Kauno švara“ teritoriją.

Nugriovus statinį surinktos šiukšlės, sutvarkyta aplinka, o gyventojams atsirado vietos automobiliams statyti. Supjaustytos garažo dalys kurį laiką bus sandėliuojamos ir saugomos, o neatsiradus teisėtiems šeimininkams – utilizuojamos.

Dar keturi sulūžę ir aplinką teršę garažai pašalinti Panemunės seniūnijoje, Plento gatvėje. Šiuo metu darbuojamasi Aleksote: Vinčų gatvėje bus supjaustyti ir išvežti dar keli metaliniai garažai. Kiek vėliau darbininkai persikels į Žaliakalnio ir Petrašiūnų seniūnijas.

Pasak Panemunės seniūnės Rasinos Žolynienės, didžioji dalis gyventojų patys nusikelia savo turtą, todėl po kelių mėnesių greičiausiai liks tik bešeimininkiai garažai. Praėjusių metų pabaigoje Kauno miesto savivaldybės specialistai suregistravo 870 visame mieste neteisėtai stovinčių garažų. Ant jų buvo užklijuoti informaciniai lapeliai, perspėjantys, kad iki kovo mėnesio pradžios jų nenusikėlus, „skardinukai“ bus utilizuoti.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video