Top Baneris

Nekilnojamojo turto bendrovės nubaustos už vartotojų klaidinimą

2021 liepos 14 d.
karolina park hotel
Asociatyvi nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Viešbutį „Karolina Park Hotel“ Vilniuje valdanti bendrovė „Karolinos turas“ ir nekilnojamo turto agentūra „NT partneriai“ nubausti už vartotojų klaidinimą dėl dėl nekilnojamo turto paskirties.

Vartotojų teisių apsaugos tarnyba pranešė „Karolinos turui“ skyrusi 19,3 tūkst. eurų, o „NT partneriams“ – 5,2 tūkst. eurų baudas. 

Tarnyba nustatė, jog tinklalapyje karolinosparkas.lt buvo pateikiama informacija apie laisvus būstus pastate, o paspaudus nuorodas, vartotojai buvo nukreipiami į laisvų būstų aprašymus, kuriuose nėra informuojama apie tai, kad pastato paskirtis yra „viešbučių“. Tinklalapyje kuriamas įspūdis, jog parduodami butai.

Dar 2017 m bendrovėms buvo skirtos baudos dėl klaidinančios reklamos, kurioje kuriamas įspūdis, jog parduodami gyvenamieji butai, nors iš tiesų pastatas registruotas kaip viešbučių paskirties. Tik po Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo nutarimo 2019 metais bendrovės koregavo reklamoje vartojamą teiginį „butas“ į „būstas“ bei su vartotojais sudaromose sutartyse nurodė įsipareigojimą iki tam tikros datos pakeisti patalpų paskirtį.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video