Top Baneris

Nekilnojamojo turto agentūrų asociacija turi naują prezidentą

2017 sausio 26 d.
Audrius Gudanavičius.
Audrius Gudanavičius.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos (toliau – LNTAA) valdybos pirmininku ir prezidentu išrinktas Audrius Gudanavičius. Iki šiol jis buvo LNTAA valdybos narys, buvo vienas nekilnojamojo turto (toliau – NT) brokerių sertifikavimo iniciatorių.

A. Gudanavičius NT srityje dirba jau dešimtmetį, šiuo metu vadovauja bendrovei „DNB būstas“.

Išrinktasis prezidentas vardija keletą prioritetinių sričių, kurioms žada skirti ypatingą dėmesį. „Prieš 9 mėnesius pradėjome sertifikuoti NT brokerius. Šiandien tokių jau yra daugiau kaip puspenkto šimto. Nors viskas vyksta sklandžiai, labai svarbu toliau šį procesą tobulinti ir plėtoti. Norisi, kad brokeriai mokytųsi ne tik prieš egzaminą, bet savo žinias gilintų nuolat ir savo darbą atliktų kuo profesionaliau“, – sako A. Gudanavičius.

Prezidento teigimu, ne mažiau svarbu sparčiau vystyti centralizuotą NT pardavėjų duomenų bazę (MLS), taip pat plėsti asociacijos narių gretas: „Iki šiol buvome susikoncentravę į asociacijos plėtrą Lietuvoje, kas ir šiai dienai išlieka vienu iš esminių prioritetų, ypač regionuose. Tačiau taip pat labai svarbu aktyviau vystyti tarptautinį bendradarbiavimą su kitų šalių asociacijomis, keistis gerąja patirtimi kuriant vertę tiek brokeriams, tiek galutiniams vartotojams.“

LNTAA valdybą sudaro 7 žmonės. Jie iš valdybos narių išsirenka prezidentą. Prezidento, kaip ir valdybos kadencija trunka trejus metus. A. Gudanavičius prezidento poste pakeitė iš šių pareigų pasitraukusį Žiuljeną Galecką.

Šiuo metu asociacijai priklauso 26 nekilnojamojo turto agentūros, su kuriomis dirba apie 750 brokerių.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video