Top Baneris

Neįgaliesiems pritaikyti sprendimai – „heroal“ standartas

2017 liepos 3 d.
„heroal“ dizaino durų rankena iš nerūdijančiojo plieno.<br>„heroal“ nuotr.
„heroal“ dizaino durų rankena iš nerūdijančiojo plieno.
„heroal“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

„heroal“ privatiems namams bei visuomeniniams pastatams sukurtos durys su neįgaliesiems pritaikytu slenksčiu ir „heroal DS“ drenažo sistema.

Aukščiausio lygio sprendimai

Naujai statomų privačių namų ar visuomeninių pastatų savininkai ypatingai daug dėmesio skiria durų dizainui bei funkcionalumui ir renkasi sprendimus, kurie yra patikimi ir inovatyvūs. Pavyzdžiui, varčios profiliai uždengiami užpildu, kuris sudaro vienalytę plokštumą su stakta, o vyriai paslepiami. Parodoje„ BAU 2017“ „heroal“ pristatė iki 3 m aukščio, į vidų ir į išorę varstomas „heroal D 72“ sistemos duris, atitinkančias šiuos reikalavimus.

Šias duris galima valdyti programėle arba iš nerūdijančiojo plieno gaminama naujo „heroal“ dizaino rankena, kuri, esant poreikiui, gali būti montuojama ir avarinio išėjimo ar priešgaisrinėse duryse. Be to, „heroal D 72“ sistemos durų saugumo sprendimai papildyti nauja „heroal“ RC cilindro apsauga, išsiskiriančia šiuolaikiniu dizainu bei patikrinta apsauga prieš įsilaužimą.

Nauja „heroal“ dizainerių sukurta durų rankena iš nerūdijančiojo plieno skirta privačių namų, visuomeninių pastatų, avarinio išėjimo ar priešgaisrinėms durims.

„heroal“ – aliuminio sistemų kūrėjai

Įmonė „heroal“ yra viena pirmaujančių aliuminio sistemų tiekėjų. Ji kuria, gamina ir parduoda itin tarpusavyje suderintas langų, durų, fasadų, žaliuzių, susukamų vartų ir apsaugos nuo saulės sistemas, papildytas sulankstomomis ir stumdomomis langinėmis, apsauga nuo vabzdžių bei terasų stogais ir stoginėmis. Minimalios energijos sąnaudos gaminant ir maksimalus energijos taupymas eksploatuojant – tai „heroal“ kokybę užtikrinantys ir pastatui pridėtinę vertę sukuriantys sprendimai.

Inovacijos, paslaugos, dizainas, stabilumas

heroal_logo„heroal“ prekinis ženklas – tai praktika paremtos inovacijos, naujus standartus rinkoje kuriantis paslaugų paketas ir aukštos kokybės, kiekvienam architektūriniam projektui pritaikomas dizainas.

Daugiau nei 800 darbuotojų visuose įmonės padaliniuose nuolat kuria ir tobulina sistemas bei optimizuoja „heroal“ paslaugų ir aptarnavimo kokybę.

„heroal“ prekinis ženklas – tai aukščiausia kokybė, gaminama Vokietijoje ir sertifikuota pagal ISO EN 9001. „heroal“ produktai ir sistemos gaminami tik „heroal“ gamyklose „Verl“ bei „Hövelhof“.

Daugiau informacijos internetinėje svetainėje www.heroal.com


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video