Top Baneris

Naujoji Gargždų stotis duris atverti turėtų šių metų pabaigoje (4)

2021 sausio 29 d.
gargzdu autobusu stotis gargzdai
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Šių metų pabaigoje pradės veikti naujoji Gargždų autobusų stotis, rašo portalas gargzdai.lt.

Klaipėdos rajono savivaldybei priklausančių stoties akcijų (51,85 proc.) privatizavimo aukcioną laimėjo įmonė „Plungupė“, iki šiol irgi valdžiusi 46,48 proc. akcijų. Pasak bendrovės direktorės Viktorijos Vrublevskos, jau pasirašyta sutartis su Klaipėdos rajono savivaldybe dėl akcijų paketo nupirkimo už beveik 222,8 tūkst. eurų.

Senoji stotis turės veikti dvejus metus arba trumpiau tada, jeigu naujoji stotis bus pastatyta ir pradės veikti greičiau.

„Realu, kad 2021-ųjų metų Kalėdoms naujoji Gargždų autobusų stotis priims pirmuosius keleivius“, – teigia Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

Anot jo, tiksli naujos Gargždų autobusų stoties statybų kaina bus žinoma po rangos darbų konkurso, tačiau lėšos, gautos pardavus akcijas, bus panaudotos stoties statybai.

Šiuo metu jau yra parengtas naujos autobusų stoties statybos projektas, atliekama statybos projekto ekspertizė. Stotį projektuoja UAB „Progresyvūs projektai“.

gargzdu stotis 1
gargzdu stotis 2BNS

 Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
 • Vienas

  2021-02-06, 10:28  

  Labai fainai atrodytu! Reikia tiketis, kad pastatys.

 • Stanislovas

  2021-02-02, 9:09  

  Dariaus ir Girėno gatvės laukuose stotis taip atrodytų ,o pamatysite kaip ji atrodys prie zydkapiu.Ko dėl jie nerodo kaip projektas atrodys ten

 • Laurita

  2021-01-29, 14:15  

  na tos stoties gargždai jau nežinau kiek laukia… 🙁 labai varganą namelį vietoj jos turim

 • Žilvinas Ručys

  2021-01-29, 12:52  

  vargana stotis , autobusus pastatyk ir tai praktiškiau

Rekomenduojami video