Top Baneris

Naujiena: paprastas ir greitas 3D realybės fiksavimas su „Leica BLK3D“

2018 lapkričio 23 d.
„Leica BLK3D“
Pasidalykite straipsniu

Naujausias Šveicarijos gamintojo „Leica Geosystems“ gaminys – rankinis fotogrametrinis įrenginys realybei fiksuoti ir preciziškiems 3D matavimams esamuoju laiku prietaiso ekrane atlikti.

„Leica BLK3D“ – išmanusis įrenginys, leidžiantis naudotojui greitai ir tiksliai atlikti 3D matavimus bet kokioje 2D nuotraukoje. Jis kompaktiškas – dydis panašus į kasdienių išmaniųjų mobiliųjų telefonų ir sveria tik 480 gramų. Įrenginys sukurtas tam, kad pakeistų rankinius matavimus ir realybės dokumentacijos eigą naudojantis ruletėmis, įprastomis nuotraukomis ir pastabomis ant atskiro lapo.

Maža to, „Leica BLK3D“ labai paprastai valdomas, todėl architektai, statybininkai, BIM specialistai, policijos pareigūnai ar archeologai galės visiškai išnaudoti įvairiausias prietaiso galimybes nuo pirmos minutės.

„Leica BLK3D“ fotogrametrinio įrenginio sistemą sudaro dvi kalibruotos kameros prietaiso nugarėlėje, išmanusis „pritraukimo“ algoritmas, leidžiantis vartotojui bakstelti tiksliai ant norimo pikselio. Svarbu, kad visos atliktos nuotraukos yra apdorojamas čia pat, darbo aikštelėje, o rezultatai – tikslūs 3D matavimai – pateikiami nedelsiant.

leica BLK3D 2

smart office logoOficialus „Leica Geosystems“ atstovas Lietuvoje – bendrovė „SmartOffice“

Kontaktiniai duomenys:
Islandijos pl. 91, Kaunas
Tel.: 8 614 48773
El. p. info@soffice.lt
www.soffice.lt

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video