Top Baneris

Naujiena Lietuvoje – tonuojamieji metalo dažai „Hammerite Smooth“

2021 rugpjūčio 27 d.
hammerite dazai
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Pasaulyje pirmaujantis aukščiausios kokybės dangų ir dažų gamintojo koncernas „AkzoNobel“ pristato naujieną Lietuvoje – papildytą metalo dažų „Hammerite“ asortimentą. Nuo šiol spalvą rinktis galima iš „RAL“, „Acomix“ ir kitų populiariausių spalvų palečių. Tai daug paprasčiau pasiekiamas unikalumas kiekvienam projektui ir net išskirtiniausiam skoniui.

Revoliucija metalo dažų rinkoje

Iki šiol buvo galima rinktis tik paruoštus atspalvius, tai ribojo pasirinkimo galimybes siekiant priderinti spalvas prie kitų interjero ar eksterjero objektų, todėl ši naujiena Lietuvoje yra tikra revoliucija metalo dažų rinkoje. Tonuojamieji dažai „Hammerite Smooth“ gaminami 2 dydžių pakuotėmis – 750 ml ir 2,5 l.

1
2 3

Metalo dažai „Hammerite“ skirti ilgalaikei įvairių metalinių paviršių apsaugai ir apdailai: laikančiosioms plieninėms konstrukcijoms, metaliniams stulpams, pertvaroms, durims, vartams, lietvamzdžiams ir latakams, metaliniams sodo baldams, parkų ir žaidimų aikštelių inventoriui, metaliniams rezervuarams. Šie dažai tinka tiek vidaus, tiek lauko darbams. Dažus galima spalvinti daugybe atspalvių pasirinkus spalvą iš „Acomix“ ar „RAL“ ir kitų spalvų palečių, o dažų plėvelė yra itin tvirta, atspari buitinių chemikalų poveikiui, benzinui ir riebalams, taip pat temperatūros (iki 80 laipsnių) ir drėgmės pokyčiams.

hammerite dazai

Kodėl verta rinktis tonuojamuosius metalo dažus „Hammerite“?

Nes šie dažai turi šiuos pranašumus:

  • tiesiai ant rūdžių dažomi metalo dažai;
  • užtikrina ilgalaikę metalinių paviršių apsaugą iki 8 metų;
  • technologija „DualTech“ apsaugo nuo korozijos ir atstumia vandenį;
  • spalvinami daugybe atspalvių pagal „RAL“, „Acomix“ ir kitas spalvų paletes;
  • dažų plėvelė atspari karščiui iki 80 laipsnių.

Universalumas vidaus ir lauko paviršiams

Tonuojamuosius metalo dažus „Hammerite Smooth“ galima naudoti naujiems ir anksčiau dažytiems metaliniams paviršiams lauke ir patalpose. Galima dažyti garažo duris, metalines duris, laiptus pertvaras, radiatorius, sodo baldus, dekoracijas ir kitus lauke bei patalpose esančius paviršius.

Kad dažai tarnautų iki 8 m., būtina paviršių tinkamai paruošti dažymui ir tinkamai padengti dažais:

✔ paviršius turi būti švarus ir neriebaluotas;

✔ anksčiau blizgiais dažais nudažytas paviršius turi būti nušlifuotas iki matiškumo;

✔ atšokusios rūdys, atšokęs senų dažų ir valcavimo sluoksnis turi būti pašalinti;

✔ su vienu litru dažų reikia nudažyti ne daugiau kaip 5 m2 paviršiaus (2–4 sluoksniais, priklausomai nuo įrankio);

✔ jei dažomas metalas yra specifinis (nerūdijantysis, spalvotasis ir kt.), būtina padengti gruntu „Special Metals Primer“;

✔ parūdijusį plieną rekomenduojama apdoroti rūdžių rišikliu „KURUST“;

✔Stipriai rūdžių pažeistą, šiurkštų paviršių, atlikus jo paruošimo darbus (pašalinus atšokusias rūdis ir nuvalius), reikia padengti gruntiniais dažais Nr. 1 „RUSTBEATER“. Nuvalytą, sausą paviršių pradėkite gruntuoti iš karto, kad nesusiformuotų naujas rūdžių sluoksnis. Gruntuojant reikia gerai padengti dažais visą apdorojamą paviršių.

akzo nobel

Tik gerai apdorojus dažomą paviršių sistemiškai, jį galima dažyti. Dažant itin svarbu atsižvelgti į dengiamumą ir nesistengti padengti didesnio ploto, nei rekomenduojama gamintojo. Tokiu būdu gerai paruoštas ir nudažytas paviršius bus apsaugotas iki 8 metų!

Prekės ženklas „Hammerite“ priklauso „AkzoNobel“ koncernui. „Hammerite“ pirmą kartą tokiu formatu, kokį žinome šiandien, pasirodė 1984 metais. Jis buvo pristatytas Jungtinėje Karalystėje kaip ore džiūstanti, korozijai atspari geležies ir plieno danga. „Hammerite“ tapo nepamainoma metalo gaminių ilgaamžiškumo dalis, unikali alkido technologija ir kruopščiai sudarytas sudėtinių dalių derinys užtikrina patvarią, lengvai dengiamą, hidrofobišką, atsparią smūgiams ir dilimui paviršiaus dangą, pritaikytą kiekvieno skoniui.

Daugiau apie produktą: https://www.hammerite.lt/gaminiai/tonuojami-metalo-dazai-hammerite-smooth/

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video