Top Baneris

Naujakurių pasirinkimui – dar vienas daugiabutis Pilaitėje

2016 balandžio 12 d.
Martynas Žibūda
Martynas Žibūda
Pasidalykite straipsniu

Įmonių grupė „Eika“ skelbia daugiabučio Pilaitės gyvenamajame rajone pardavimų pradžią. Šis, jau trečiasis naujojo kvartalo devynaukštis užbaigs dar vieną statybų etapą ir papildys Vilniaus naujos statybos būsto rinką 87 butais.

„Dėl sparčiai plėtojamos infrastruktūros Pilaitės rajonas tampa vis patrauklesnis naujo būsto ieškantiems žmonėms. Remiantis „Eikos“ atlikta 2016 metų pirmojo ketvirčio naujo būsto rinkos analize, per pirmus tris šių metų mėnesius Pilaitėje buvo nupirkta daugiausia naujos statybos butų – viso 16 proc., tuo tarpu Naujamiestyje – 13 proc., Pašilaičiuose – 10 proc., Baltupiuose – 10 proc.“, – sako „Eikos“ plėtros direktorius Martynas Žibūda.

„Tą patvirtina ir „Eikos“ butų pardavimai projekte „EIKA namai Pilaitėje“. Antrajame – C7 name, kurio statybos prasidėjo praėjusių metų gruodį, jau likę mažiau nei pusė laisvų butų. Sparčiai mažėjant butų pasiūlai projekte „EIKA namai Pilaitėje“, trečiojo C7 namo pardavimus nuspęsta pradėti beveik pusmečiu anksčiau negu planuota“, – teigia „Eikos“ plėtros direktorius Martynas Žibūda.

Naujasis daugiabutis bus statomas atokiau nuo gatvės, netoli parkelio. Jame suprojektuoti 1–3 kambarių, įvairaus ploto butai su balkonais ar erdviomis terasomis, o ieškantiems erdvesnio būsto siūloma galimybė apjungti du mažesnius butus. Trečiasis C7 namas bus statomas kraštinėje sklypo pusėje ir ribosis su individualiais namais, taigi, dauguma būsimųjų namo gyventojų pro savo namų langus matys vaizdingąjį Vilnių, o išėję į savo buto balkoną ar terasą džiaugsis švaresniu oru ir ramesne aplinka. Būsimųjų gyventojų patogumui numatytos automobilių stovėjimo vietos šalia namo. Planuojama, kad šio namo statybos bus baigtos jau trečiąjį 2017 metų ketvirtį.

2015 metais įmonių grupė „Eika“ į nekilnojamojo turto plėtrą Vilniuje investavo 12,5 mln. eurų, iš jų – 4,3 mln. eurų į gyvenamųjų namų plėtrą Pilaitėje. Šiuo metu įmonė plėtoja projektus Bajoruose, Šnipiškėse, Jeruzalėje, Santariškėse, Naujamiestyje ir Senamiestyje, o ieškantiems būsto siūlo išsirinkti jaukius namus iš daugiau negu 450 naujos statybos butų Vilniuje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video