Top Baneris

Naujajame baseine – aukščiausią kokybės kartelę atitinkantis įrengimas

2021 gegužės 18 d.
ozo baseinas vilnius plaukimo seima
PPC Ozas nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Prekybos ir pramogų centre „Ozas“ įsikūrusio „Plaukimo šeimos“ baseino statybomis, patalpų įrengimu ir apdaila rūpinosi šio projekto generalinis rangovas UAB „Imstata“. Įmonės specialistų komanda kruopščiai įgyvendino baseino statybos, įrengimo ir apdailos darbus, integravo aukščiausios klasės baseino įrangą.

Naujoji vaikų mokymo plaukti bei plaukimo meistrų rengimo ir treniravimo erdvė buvo įrengta cokoliniame „Ozo“ aukšte. Kadangi baseino patalpos buvo įrengiamos jau buvusiame pastate, nebuvo techninių galimybių įgilinti esamų grindų, todėl, siekiant įrengti baseino vonias, buvo betonuojamos pakeltos grindys-perdangos. Dušinėse ir persirengimo patalpose grindys pakeltos 1 metru, o baseino vonių erdvėje – 1,8 metro. Pasirinktas sprendimas leido suformuoti 1,5 m gylio baseinų vonias su šuolių bokšteliais.

Visose baseino patalpose išbetonuotos grindys-perdangos, suformuotos gipso kartono sienos. Taip pat įrengtos vėdinimo, šildymo, elektros, vandentiekio ir nuotekų inžinerinės sistemos, atlikta patalpų apdaila. Apdailos medžiagos maksimaliai pritaikytos drėgnoms baseino patalpoms. Daug dėmesio skirta pastato konstrukcijų, inžinerinės įrangos ir apdailos medžiagų apsaugai nuo agresyvių chloro garų.

Viena svarbiausių užduočių įrengiant baseiną buvo užtikrinti kokybišką vandens valymą. Įrengta šiuolaikiška baseino vandens ruošimo įrangos sistema, baseinas atitinka visus higienos standartus, pasižymi puikiomis vandens filtravimo, chloravimo ir valymo funkcijomis.

Išskirtinis dėmesys skirtas vėdinimo sistemos įrengimui. Oro vėdinimo efektyvumą užtikrina specialistų įdiegta savireguliacinė vėdinimo kamera, kuri palaiko patalpoje nustatytą optimalų oro drėgnumą ir šilumą. Baseino vėdinimo sistema ir kitos inžinerinės sistemos valdomos nuotoliniu būdu iš atnaujintos bendrosios „Ozo“ prekybos centro pastato valdymo sistemos.

UAB „Imstata“ – patyrusių, profesionalių ir kvalifikuotų statybos specialistų komanda, atliekanti statybos darbus, jų valdymą ir projektavimą. Įmonė jau daugiau nei dešimtmetį atlieka gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties pastatų statybos, remonto, rekonstrukcijos, renovacijos, griovimo darbus. Atliekamų darbų kokybę užtikrina įdiegtos kokybės valdymo sistemos: aplinkos apsaugos vadybos sistema (ISO 14001 standartas), darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema (OHSAS 18001 standartas) ir kokybės vadybos sistema (ISO 9001 standartas).

uab imstata


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video