Top Baneris

Naujai teniso arenai Klaipėdoje suteiktas „Mano banko“ vardas

2023 balandžio 27 d.
„Mano banko“ nuotr.
„Mano banko“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vasarą pirmąsias paslaugas teikti pradėsiančiai naujai teniso arenai Klaipėdoje suteiktas „Mano banko“ vardas. 4 teniso aikštes sutalpinsiantis sporto kompleksas teiks ne tik teniso mokymų bei treniruočių paslaugas, bet ir sukurs visai šeimai skirtą sporto bei medicinos paslaugų pasirinkimą. 3,6 tūkst. kv. m. bendrojo ploto pastate taip pat įsikurs kineziterapijos centras, sporto prekių parduotuvė, pirtys, kavinė ir kitas paslaugas teikiančios įmonės. Sporto komplekso atidarymas planuojamas rugsėjo pradžioje. 

„Mano banko“ sporto kompleksas įsikurs šalia Klaipėdos – Palangos kelio, Ginduliuose, Arimų g. 3, Klaipėdos rajone. Parenkant vietą teniso arenai daug dėmesio buvo skirta patogiam privažiavimui – sporto kompleksas nuo Klaipėdos centro nutolęs 3 km, prie jo patogu privažiuoti tiek iš pietinės, tiek iš šiaurinės uostamiesčio dalių, taip pat atvykstant iš Palangos. Siekdama suteikti pajūrio gyventojams ir svečiams kuo patogesnes galimybes pasiekti naująjį sporto kompleksą, Klaipėdos raj. savivaldybė planuoja pratęsti viešojo transporto maršrutą iki pat „Mano banko“ arenos, teigiama pranešime spaudai.

Atvykstantiems savo automobiliais numatyta 48 vietų parkavimo aikštelė – 8 vietose bus įrengti įkrovimo lizdai elektromobiliams, taip pat numatytos vietos dviračiams saugoti. Siekiant bent iš dalies aprūpinti sporto kompleksą nuosavu energijos šaltiniu, ant pastato stogo bus įrengta saulės baterijų elektrinė.

Pradžioje – 4 teniso aikštelės ir sporto salės, vėliau numatyta plėtra iki 7000 m2

Iš viso arenoje numatytos 4 teniso aikštelės, kurių bendras plotas sieks 2400 m2. Komplekse veiks šeimos restoranas „Sotus vilkas“, įsikurs specializuota sporto prekių parduotuvė, bus įrengtos treniruoklių salė ir grupinėms treniruotėms skirta funkcinė erdvė, kurioje veiks sportinių šokių ir kitų būrelių užsiėmimai. Kūno reabilitacijai sporto komplekse įsikurs kineziterapijos klinika, o po treniruočių sportininkai galės atsipalaiduoti pirtyje su jaukiu priešpirčiu ir terasa. Vienu metu „Mano banko“ galės apsilankyti per 200 sportuojančių ir kitomis paslaugomis besinaudojančių lankytojų.

„Pajūryje jaučiame didžiulį gyventojų poreikį moderniojo sporto komplekso paslaugoms. Ateityje jį planuojame dar plėsti ir lankytojų skaičius augs. Kitame plėtros etape numatome įrengti daugiau sporto aikštelių ir kitos paskirties patalpų, o bendras „Mano banko“ arenos plotas augs iki 7000 m2, – pasakoja Ramunė Rybakienė, „Mano banko“ arenos direktorė. – Tačiau pirmiausia galvojame apie paslaugų kokybę, švarą ir jaukumą – planuojame sukurti moderniausią ir jaukiausią sporto infrastruktūrą Vakarų Lietuvoje, daug dėmesio skiriame medžiagų kokybei, jaukiam interjerui ir natūralioms medžiagoms.“

Kuriant sporto komplekso interjerą, pirmenybė teikiama lietuviškai medienai ir akmeniui. Teniso kortų įrangai pirmąkart Lietuvoje pasirinkta 1600 mm aukščio šveicariška kiliminė danga, išsiskirianti kokybe ir ilgaamžiškumu, o sportininkams dovanojanti galimybę sportuoti ir žaisti ypač komfortiškai.

„Mano bankas“ su „Balžeko teniso arena“ pasirašė penkerių metų bendradarbiavimo sutartį.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video