Top Baneris

Nauja „PAROC CO2 Calculator“ skaičiuoklė 

2023 rugpjūčio 16 d.
C02 Calculator social media images2 landscape
Pasidalykite straipsniu

OC PAROC pristatė internetinę skaičiuoklę, su kuria greitai ir paprastai galima apskaičiuoti skirtingo storio statybinės izoliacijos gaminių visuotinio atšilimo potencialo VAP (ang. GWP) vertę.

OC PAROC sukūrė „PAROC CO2 Calculator“ skaičiuoklę, kuri padės projektuotojams greitai ir paprastai apskaičiuoti PAROC statybinės izoliacijos anglies dioksido pėdsaką. Skaičiuoklės pagrindą sudaro vertės, pateikiamos aplinkosauginėse produktų deklaracijose (EPD) pagal EN 15804 +A2. Šios vertės yra naudojamos skaičiuojant gaminių visuotinio atšilimo potencialą (GWP). Norint suskaičiuoti VAP (GWP) reikšmę be skaičiuoklės, tam reikia skirti daugiau laiko – reikia atskirai rinkti duomenis, o po to juos apibendrinti. „PAROC CO2 Calculator“ atlieka skaičiavimus automatiškai, todėl tikslų vieno gaminio visų storių anglies dioksido pėdsaką galima nustatyti visiškai paprastai.

„Siekėme sukurti skaičiuoklę, kuri ne tik palengvintų ir pagreitintų projektuotojų darbą, bet ir padėtų atlikti tikslesnius skaičiavimus“, – sako Audronė Endriukaitytė, UAB „Paroc“ rinkodaros vadovė.

Skaičiuoklė rodo emisijas vienam kilogramui, kvadratiniam metrui ir vienam kubiniam metrui

„PAROC CO2 Calculator“ skaičiuoklė rezultatus, CO2 ekvivalento emisijas parodo skirtingais vienetais, atitinkančiais įvairius projektavimo programų poreikius (kg CO2-eq/kg, kg CO2-eq/m2 ir kg CO2-eq/m3). Be to, skaičiuoklė parodo ir pasirinkto storio gaminio tankį bei jo šiluminę varžą. 

Skaičiuoklės nurodyta VAP (GWP) vertė yra pagrįsta aplinkosauginės produkto deklaracijos (angl. EPD) moduliais. Moduliuose A1–A3 yra įvertinti gamybos proceso metu išmetami teršalai, o A1–C4 moduliai apima gaminio gamybos, montavimo ir eksploatavimo pabaigos etapus. Pagal naudotojo vietą yra parenkamos atitinkamos gamybos įmonės emisijos vertės. Tuomet skaičiuoklė pateikia tikslią VAP (GWP) vertę PAROC statybinės izoliacijos gaminiams, kuriuos galima įsigyti konkrečioje rinkoje, nes atskiro akmens vatos gaminio visuotinio atšilimo potencialo VAP (GWP) vertė pirmiausia priklauso nuo gamybos linijos ir gaminio storio.

„Mes norime kurti tvarius pastatus kartu su savo klientais. Šios skaičiuoklės sukūrimas yra dar vienas mūsų žingsnis siekiant palengvinti tvarų pasirinkimą“, – sako A. Endriukaitytė.

CO2 skaičiuoklę rasite PAROC internetinėje svetainėje gaminių puslapiuose ir skyriuje DARBUI IR INFORMACIJAI/SKAIČIUOKLĖS.

C02 Calculator social media images3 square

Apie „Owens Corning“

„Owens Corning“ yra pasaulinė statybinių medžiagų sektoriaus lyderė, įsipareigojusi kurti tvarią ateitį pasitelkiant medžiagų inovacijas. Visos trys mūsų verslo sritys – kompozitai, izoliacija ir stogai – nukreiptos į ilgaamžiškumą, tvarumą, energiškai efektyvius sprendimus, pasitelkiant unikalias mūsų medžiagų mokslo, gamybos ir rinkos žinias tam, kad padėtume savo klientams klestėti ir augti. Esame globali savo apimtimi ir humaniška savo turiniu kompanija, veikianti 31 šalyje. Mūsų įmonėse dirba 19 000 darbuotojų, kurių tikslas – kurti vertę savo klientams ir akcininkams bei prisidėti prie bendruomenių gerovės. Kompanija įkurta 1938 m., jos būstinė yra Tolede (Ohajo valstija, JAV). 2022 m. „Owens Corning“ apyvarta siekė 9,8 mlrd. JAV dolerių. Daugiau informacijos rasite apsilankę svetainėje adresu www.owenscorning.com


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video